Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Sarafovo of Burgas - Guest Stars BB+CC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте някакъв екшън с много ефекти. Може и азиатски да е, нямам особени претенции. Или някоя готина анимация :)

Crank

Crank: High Voltage

Двата филма са страхотни, гледал съм ги. Даже ако искаш може да си свалиш трилогията.

Ако може да ми предложите някакъв екшън с много ефекти.

Редактирано от FerveXcho0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте филми като Basic.Instinct и Basic.Instinct 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Препоръчайте ми филм подобен на "127 часа" или "Каньонът"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм подобен на "127 часа" или "Каньонът"!

A Lonely Place to Die / Самотно място да умреш (2011)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A Lonely Place to Die / Самотно място да умреш (2011)

Коментарите след филма не са добри. Какво ти мнението за филма на теб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом го препоръчвам,значи ми е харесал.Вместо да четеш коментарите,до сега да беше го изгледал и да прицениш сам дали е хубав. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ми препоръчате някой филм който в жанра си да е комедия и еротика .. Сещате се на къде бия нещо като американски пай или пичове за подръжание нещо от този сорт от много време търся но съм измъкнал 5 - 6 филма и които съм ги гледал сигурно 10 пъти .. Благодаря много предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен всичките части на бързи и яростни съм гледал и да изчезнеш за 60 секунди, Redline, Born to race, Fast Track No Limits, ако някой знае друг подобен филм нека да каже! Става въпрос за бързи коли и състезания :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си специална тема за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен всичките части на бързи и яростни съм гледал и да изчезнеш за 60 секунди, Redline, Born to race, Fast Track No Limits, ако някой знае друг подобен филм нека да каже! Става въпрос за бързи коли и състезания :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бързи и Яростни (всичките части)

Също и малко по-различен филм, който пак е със коли и високи скорости , но има и един бонус, ще видиш!

Death Race се казва (2 части са)

Редактирано от Минков (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Можете ли да ми препоръчате филм подобен на класическите - Американски пай и Последният ергенски запой ( нещо като Role Models също ) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Можете ли да ми препоръчате филм подобен на класическите - Американски пай и Последният ергенски запой ( нещо като Role Models също ) :)

Значи филм който препоръчвам Van Wilder (3 части са ако не се лъжа) ( за мен е по-смешен и от американски пай)

А ако случайно ти се гледат и други, ми пиши едно лично съобщение, ще ти дам списък!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ми предложите филми който са със залагане на бомби.Някой психопат да залага бомби във ресторант ли,в хотел ли,на терена ли,няма значение важното е да има бомба във филма,да има много жертви и да праща анонимни съобщения към ФБР да ги заплашва за следващата му стъпка.И Постепенно ФБР да започват да разследват хора и да го търсят със поведнически анализ...сещате се какъв филм искам.

Благодаря Предварително !!!

Law Abiding Citizen е филмът за теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можете да ми кажете някой екшън - фантастика ще съм ви много благодарен.

Inception

Mission Impossible 1,2,3,4

Terminator 1,2,3,4

Transporter 1,2,3

The Dark Knight

Batman Begins

Ако искаш още, кажи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.imdb.com/title/tt0277371/

Който не го е гледал, е изпуснал много...( а бяхме млади :)!

Здравейте, ако може да ми препоръчате някой френски екшън филм, като Предградие 13 например. Гледал съм много, но в момента немога да се сетя :)

Може да не е бесен екшън, но е много добър,поне за мен.

http://www.imdb.com/title/tt1397176/

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Ако искаш още, кажи!

Ако се сещаш за леки екшънчета с много ефекти, дори и азиатски да са, давай смело :) Или за готини анимации също :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се сещаш за леки екшънчета с много ефекти, дори и азиатски да са, давай смело :) Или за готини анимации също :)

значи ще ти дам нещо различно, малко във бойни изкуства, но историята е хубава, и е леко екшънче, отпускащо филмче, мисля че ще ти хареса

Става въпрос за Tekken

иначе:

Jumper

127 Hours

Death Race (2 части са)

:)а за анимацийка, хмм - Котаракът в чизми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми препоръчате някое сериалче. Ако може да е подобен на Falling Skies или Teen Wolf, Being Human... Също така подобни на The sheild, Heroes? Приемам всякакви предложения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми препоръчате някое сериалче. Ако може да е подобен на Falling Skies или Teen Wolf, Being Human... Също така подобни на The sheild, Heroes? Приемам всякакви предложения :)

Smallville

Battlestar Galactica

True Blood

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Smallville

Battlestar Galactica

True Blood

Бойна звезда галактика съм го гледал, онзи ден свалих "Истинска кръв", но нещо не ми допадна филма. Снощи се разрових из торентите и видях Angel (Ейнджъл) и го свалих сега ще видя за какво става на въпрос.

ПП: Сега се сетих, че бях загледал Merlin и него ще го доизгледам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...