Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Препоръчайте нещо и на мен.  Филм подобен на Transporter 1/2/3, Taken 1/2, The Mechanic.  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

... филм подобен на Джурасик парк и годзила :? ( да не е документален )

Редактирано от Милко9916 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!!!

Моля кажете няколко страшни филмчета.

Повечето съм ги гледал,но са ужасно тъпи повечето от тях.

Не искам някой с кълцане на хора или убийства,а някой с призраци,духове,демони,вещици и такива смисъл по страшни.

Ще съм ви много благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Ван Хелсинг", "Блейд", "Подземен свят".

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Texas Chainsaw Massacre( тексаско клане) всички части
!

The Hills Have Eyes ( Хълмовете имат очи)

Wrong Turn (Погрешен завой) всички части!

Това са тези който съм харесал! :)

Пс: Да добавя и още едни The Hamiltons ( Хамилтън ) , сещам се и за други! но не са за лица под 18 години и хора със слаби сърца, както и за някой от споменати филми от мен се отнася това!

Поздрави!

Редактирано от Masterplay (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора на темата,ако искате страхотии,защо не потърсите в мрежата някое филмче за зверствата в българските лагери след 09/09/1941 година? Ще останете потресен как хора могат да причиняват това на други хора. И всичко е автентично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Властелинът на пръстените, Екзорсистът,Погрешен завой, Вещиците от Истуик,Нарния, Хари Потър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията,но съм ги гледал.

Видях по горния коментар, тези които ще напиша са примерни филми които съм ги гледал.

1-Мистериозния дом

2-The Haunting in Connecticut 2

3-Ужас в Амитивил

4-Погрешен завой

5-Предизвестена смърт

6-Знам какво направи миналото лято

7-Виж страха- See no evil

8-Паранормална Активност

9-Къщата на Восъка

10-Спускането

11-Призрачен кораб

12-The haunting of whaley house

13-Тексаско клане

Тези съм ги гледал и искам подобни филми като тези.

Предварително Благодаря!

Редактирано от Емил Велев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Очи от рая (2009) The Lovely Bones (original title) -http://www.imdb.com/title/tt0380510/

Режисьор Питър Джаксън

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Texas Chainsaw Massacre( тексаско клане) всички части!

The Hills Have Eyes ( Хълмовете имат очи)

Wrong Turn (Погрешен завой) всички части!

Това са тези който съм харесал! :)

Пс: Да добавя и още едни The Hamiltons ( Хамилтън ) , сещам се и за други! но не са за лица под 18 години и хора със слаби сърца, както и за някой от споменати филми от мен се отнася това!

Поздрави!

Аз съм на 21 години :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на 21 години :)

То това е хубаво, но не споменавате дали сте със "слабо" сърце?

Иначе ето :

Cannibal Holocaust (1980) - класика, но е забранен във около 40 страни! (влизали във листата със хоръри!?)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Не искам някой с кълцане на хора или убийства...

...Видях по горния коментар, тези които ще напиша са примерни филми които съм ги гледал.

..

4-Погрешен завой

..13-Тексаско клане

Тези съм ги гледал и искам подобни филми като тези...

Извинявай, не изпадаш ли в противоречие? Не търсиш филми с моторни резачки, а същевременно искаш аналози на "Тексаско клане"...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са екшъни колега.

"Не искам някой с кълцане на хора или убийства,а някой с призраци,духове,демони,вещици и такива смисъл по страшни". Това е посочил авторът на темата.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
spielberg

Stir of Echoes (1999)

The Others (2001)

Martyrs (2008)

Below (2002)

1408 (2007)

Rose Red (2002 Mini-Series)

[Rec] (2007)

The Awakening (2011)

Благодаря ще ги видя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,бих ви бил благодарен ако ми предложите филми със извънземни или със сериен убиец.

Благодаря Предварително !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм подобен на...

Търся един филм /сериал/, но не му знам името

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Много моля някой да ми предложи филм подобен на Sweat November или Тетрадката или A walk to remember... сълзилив романтичен филм, но с различен сюжет, защото повечето такива филми имат еднаква история - единият от вклюбените е болен и умира...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми нещо подобно на Cube / Кубът (трилогията). Много интересни филми, държат те в напрежение, обвзема те чувство за мистериозност и мистичност. Гледал съм ги над 10 пъти. Който не ги е гледал - завиждам му, че ще изпита за първи път това, което изпитах аз, ако реши да ги гледа.

Смисъл да е нещо откъм жанрове: мистерия, с умерена фантастика (научна още по-добре) и елементи на трилър и ужас.

Редактирано от programings (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fermat's room

Exam

Stay alive

Red room

Untraceable

Nine Dead

Captivity

Are you scared 

Saw

Primer

Препоръчайте ми нещо подобно на Cube / Кубът (трилогията). Много интересни филми, държат те в напрежение, обвзема те чувство за мистериозност и мистичност. Гледал съм ги над 10 пъти. Който не ги е гледал - завиждам му, че ще изпита за първи път това, което изпитах аз, ако реши да ги гледа.

Смисъл да е нещо откъм жанрове: мистерия, с умерена фантастика (научна още по-добре) и елементи на трилър и ужас.

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване