Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Това е отговор-и то точен и акуратен-поздрави пич :yanim: Сори за :offtopic_s: но ми напълни душата отговора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Здравейте,търся филми на ужасите от типа група приятели отиват на хижа,планина,самотен остров или на палатка в някоя гора и тогава почват да умират 1 по 1...или пък им се разваля колата по пътя и пак някой се опитва да ги убие...Мерси предварително :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми те всички са еднакви и са с този сценарии който искате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднага се сещам за House of Wax/Восъчната къща. Група приятели, разваля се колата .. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емм мерси,но съм го гледал този...ако се сетиш за няой друг пиши :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана.  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся филми на ужасите от типа група приятели отиват на хижа,планина,самотен остров или на палатка в някоя гора и тогава почват да умират 1 по 1...или пък им се разваля колата по пътя и пак някой се опитва да ги убие...Мерси предварително :)

Виж - Без оцелели / No One Lives (2012),

Публикувано изображение   

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7Eiko_J6mfE

можеш да го намериш тук, подобен сюжет, само темата е малко по-друга.   :go ahead:

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Кажете ми филм с адвокати, но да е като истинските адвокати в съда как защитава клиента си а не някакви дето е адвокат и се разправя за личния му живот, а не за професията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете ми филм с адвокати, но да е като истинските адвокати в съда как защитава клиента си а не някакви дето е адвокат и се разправя за личния му живот, а не за професията.

Хнъ, комедии, драми? Интересува те самият процес? Не знам, просто ще изброя някои, но имай предвид, че такива филми отдавна не са на мода. Няма много нови добри представители.

To Kill a Mockingbird е абсолютно задължителен. 12 Angry Men всъщност е за съдебните заседатели, но е и един от най-добрите филми евър, so deal with it  :P. Още, Philadelphia, My Cousin Vinny, Anatomy of a Murder, Witness for the Prosecution, Erin Brokovich, The Verdict, A Few Good Men, Chicago, Paths of Glory...

Такива филми са много модерни през 50-те и 60-те, съответно и филмите са в голямата си част от този период.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хнъ, комедии, драми? Интересува те самият процес? Не знам, просто ще изброя някои, но имай предвид, че такива филми отдавна не са на мода. Няма много нови добри представители.   To Kill a Mockingbird е абсолютно задължителен. 12 Angry Men всъщност е за съдебните заседатели, но е и един от най-добрите филми евър, so deal with it   :P. Още, Philadelphia, My Cousin Vinny, Anatomy of a Murder, Witness for the Prosecution, Erin Brokovich, The Verdict, A Few Good Men, Chicago, Paths of Glory...   Такива филми са много модерни през 50-те и 60-те, съответно и филмите са в голямата си част от този период.

А ако му се гледа и сериал никак не е лош и The Shark и са ми разправяли за Suits.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Препоръчайте ми някой филм където деца стават свидетели на нещо и после мафията ги търси.Нещо като "Клиентът".

Благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бихте ли ми препоръчали филми с акули

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Deep Blue See Jaws

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм подобен на X-Men i Iron man. Филм в който да има хора със супер сили . Благодаря предварително .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм подобен на X-Men i Iron man. Филм в който да има хора със супер сили . Благодаря предварително .

The Avengers / Отмъстителите (2012) - тук са ги събрали почти всичките :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Avengers / Отмъстителите (2012) - тук са ги събрали почти всичките :)

The Green Latern също. За сериали: Heroes определено.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички на Марвъл. Ма не бе, сериозно, хващай и почвай http://en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Cinematic_Universe

От странна на DC - Man of Steel става, Батманите са ясни... Ми това е, знам ли.

Green Lantern ИЗОБЩО не става, моля те не го препоръчвай този филм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Препоръчайте ми филми в стил Tekken. Организира се някакъв турнир и ги пускат 1 vs 1 и победителя продължава напред и така до финала. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗДравейте, препоръчайте филм подобен на "The Italian job" 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗДравейте, препоръчайте филм подобен на "The Italian job"

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване