Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Гости winnt
 Сподели

Препоръчан отговор

Там ако не се бъркам участваше Джейсън Стейтмънт... Тоя човек лош филм няма та който и да гледаш с неговото участие няма да останеш разочарован :P

Джейсън Стейтъм , ми е един от най-любимите актьори, филмите му са върха. Шофирането пак да не говорим, направо цепи мрака особенно в филмите "Транспортер 1/2/3". Почнах и да уча някой нови умения по шофиране от него. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейсън Стейтъм , ми е един от най-любимите актьори, филмите му са върха. Шофирането пак да не говорим, направо цепи мрака особенно в филмите "Транспортер 1/2/3". Почнах и да уча някой нови умения по шофиране от него. :D

Може и да го видиме в следващия "Бързи и Яростни" :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да го видиме в следващия "Бързи и Яростни" :D

Не може, а ще. Говори се, че е брат на Шоу (Люк Еванс).

Сега по темата. Кажете някой филм подобен на Kill Bill Vol.1/2. Преди 2/3 дни го гледах пак, и сега търся нещо подобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте отново, някакъв филм подобен на "Бързи момчета,Бързи и яростни".? Да е с грабежи,състезания и т.н. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може, а ще. Говори се, че е брат на Шоу (Люк Еванс).   Сега по темата. Кажете някой филм подобен на Kill Bill Vol.1/2. Преди 2/3 дни го гледах пак, и сега търся нещо подобно.

Не е много точно, но мисля, че ще ти хареса - Crank/Огън в кръвта...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може, а ще. Говори се, че е брат на Шоу (Люк Еванс).

Сега по темата. Кажете някой филм подобен на Kill Bill Vol.1/2. Преди 2/3 дни го гледах пак, и сега търся нещо подобно.

Sin City (2005) Inglourious Basterds (2009)

Общо взето виж тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

п.с. Като Kill Bill до някъде е и Wasabi, но е френски... И действието се развива в Япония :D

Препоръчайте отново, някакъв филм подобен на "Бързи момчета,Бързи и яростни".? Да е с грабежи,състезания и т.н. Благодаря

До колкото си спомням си гледал Transporter, ако не си - гледай го! Горното с Crank важи и за теб, ако и него не си го гледал. Относно грабежи: Entrapment, предполагам си го изгледал вече? Ето още нещо: - За сериал, хем е занимателен, забавен, хем има доста матриал, хем е пипнат - Leverage - За филми Gone In 60 Seconds, има всичко - грабежи и високи скорости. - Само за високи скорости и екшъни - Speed със Сандра Бълок. - Lock Stock and Two Smoking Barrels е една заплетена криминално/комедийна история и би ти допаднало. Същата идея е и Snatch. - Taxi, определено би допаднало на 90% от хората, френски е обаче, това може да те разочарова малко, но определено си заслужава, ако не си го гледал!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте! Препоръчайте ми филми в стил Tekken. Организира се някакъв турнир и ги пускат 1 vs 1 и победителя продължава напред и така до финала. :)

The Tournament, Hunger Games :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Филм подобен на the butterfly effect или In Time ?

The Jacket (2005) Elysium (2013)

Source Code (2011)   Upside Down (2012)

Triangle (2009) Gattaca (1997)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся забавни, романтични германски филми подобни на http://www.imdb.com/title/tt0800136/(ако може да са само с български субтитри или българско аудио - да са давани по българска телевизия). Знам, че Кристине Нойбауер има много подобни, но не е задължително да са с нейно участие(искам само имена и нищо повече). Ще съм благодарна :)

Редактирано от sunsh1n3 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново търся филм който имаше една сцена където , момчето се запозна с едно момиче и си организираха среща само че на момчето му дадоха разхлабително , той отиде до тоалетната беше запушена и се изходи в един кош само това помня съжелявам , мерси предварително.

Редактирано от BMW. (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново търся филм който имаше една сцена където , момчето се запозна с едно момиче и си организираха среща само че на момчето му дадоха разхлабително , той отиде до тоалетната беше запушена и се изходи в един кош само това помня съжелявам , мерси предварително.

Подобна сцена има в "От глупав по-глупав": http://www.imdb.com/title/tt0109686/?ref_=fn_al_tt_1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

Моля ви кажете страшни филми (ужаси).

Моят тип ужаси Не са с убийства,кръв,или насечени хора,а имам предвит страшни филми с призраци,духове,обладани къщи или нещо подобно като тези подолу.

-Ужас в Амитивил -Паранормална активност

-Къщата на Восъка

-Кошмарите на Елм Стрейт -Проклятието на чъки -Тексаско клане -Спускането -Гробна тишина -Призрачен кораб -Sinister 2012 -The Possesion 2012

По някога гледам и други (по рядко)

като тези

Виж Страха

Спускането

Тексаско клане

Погрешен завой

Ще съм ви много благодарен (Търсех из Замунда но повечето Не биват)

Извенете ме ако имам правописни грешки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започвам от Поличбата - класиката

То

Куджо

Царевичните деца

Проклятието

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за някакви филми, но не им помня заглавията за съжаление. Добре, че е фейсбука да видя какво съм лайквал :D

Cube

Suspect Zero

The Hitcher

Saw

Highwaymen

The Stepfather

La cara oculta / Тъмната страна (2011)

Mientras Duermes / Sleep Tight (2011)

Последните 2 са испански трилъри. Никой не е с духове. Не гледам такива филми. Сещам се за една пародия на подобни филми - A Haunted House

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля да ми препоръчате някакъв хубав европейски филм,примерно обожавам и съм изгледал всички филми на Люк Бесон,които успях да намеря.Детективски примерно или трилър или комедия.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване