Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Здравейте! малко да ви затрудня :D Можете ли да ми предложите филми със самолети и битки във въздуха? Ако ще е нещо от световните воини да е като от Pearl Harbor (2001) , а ако ще е нещо за съвремени самолети като Stealth (2005)

http://www.imdb.com/title/tt0454824/?ref_=nv_sr_1

http://www.imdb.com/title/tt0365675/?ref_=tt_rec_tt

http://www.imdb.com/title/tt0485985/?ref_=tt_rec_tt

http://www.imdb.com/title/tt0421974/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Здравейте! малко да ви затрудня :D Можете ли да ми предложите филми със самолети и битки във въздуха? Ако ще е нещо от световните воини да е като от Pearl Harbor (2001) , а ако ще е нещо за съвремени самолети като Stealth (2005)

Какво ще кажеш за една стара класика - Top Gun (1986)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене ми се гледа нещо комично... 

Добре го е описал човека. :) Онези горните съм ги гледала. :))) Дайте да се посмея.

Дайте нещо леко...ненатоварващо лесно влизащо и излизащо филмче (баси, как се изразих да не вземете са да ми постнете някое XXL -филмче). Но да не е няква смотана безвкусна комедия, в която се очаква някой като пръдне аз да се засмея. Абе въобще препоръчайта ми нещо лесно за гледане и все пак стилно... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер :) Препоръчайте филм от рода на "2012" , нещо за края на света с наводнения,заметресения и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер :) Препоръчайте филм от рода на "2012" , нещо за края на света с наводнения,заметресения и т.н.

С виелици и ледници става ли?

The Day After Tomorrow(2004)

A възможно ли е някой да ми предложи някакъв филм с невъзможен обир, като например Италианска Афера или Бързи и Яростни:Удар в Рио?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм за Първата световна война който да не е документален.

Paths of glory

Lawrence of Arabia

Gallipoli

Aces High- за фенове на Iron Maiden :)

по-нови

War horse

The red baron

Passchendaele- за фенове на Iron Maiden :) отново

A Very Long Engagement

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Armageddon

Poseidon

Sunshine

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, препоръчайте някой филм (екшън) за китайските манастири за нинджи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, препоръчайте някой филм (екшън) за китайските манастири за нинджи

Ето ти класиката Манастира Шао-Лин от 1982 година с Джет Ли мисля, че има и разни продължения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Препоръчайте ми филм подобен на смъртоносна надпревара.

Благодаря предварително. :)

П.П. Моля не предлагайте 1,2 или 3-та част, гледал съм ги. Уникално готин филм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте на всички! Искам да ми препоръчате някой филм подобен на - Завръщане в Бъдещето или подобен на сериала Доктор Кой ? Нещо свързано с бъдещето и с пътуване във Времето и объркване на времевия континиум (не е задължително). Та ако някой знае такъв филм , който е добър , да ми отговори. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Нещо свързано с бъдещето и с пътуване във Времето...

В момента се сещам за поне 3 такива филма, но ако не си го гледал ти препоръчвам Predestination (2014)

Филма е страхотен, но не всеки го разбира.Трябва да ''вникнеш'' в смисъла му!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сериала Доктор Кой ?

Друг, като него, няма да срещнеш ;)

Иначе може да пробваш следните 2 филма: Deja Vu и Inception, като втория се доближава (до някъде) до налудничевостта на Доктора!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента се сещам за поне 3 такива филма, но ако не си го гледал ти препоръчвам Predestination (2014)

Филма е страхотен, но не всеки го разбира.Трябва да ''вникнеш'' в смисъла му!

Ще го изгледам и ще пиша мнение за него. Ако ми хареса ще те помоля и други филми да ми дадеш. Та нали се сещаш за 3  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ? Така като за начало , препоръчвам Predistination на всички които не са го гледали. Много интересен филм (СПОЙЛЕР) Не разбирам 1 , това което стана на края. Защо уби по старата своя версия , нали така всичко ще продължи да бъде същото и смисъла на филма се разваля. Все едно ни казват, че никога не можем да променим нищо свързано с живота си , което е ужасно. Изобщо , филма е много интересен , но идеята му въобще не е мотивираща за хората които го гледат.  :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го изгледам

Какво ? Така като за начало

Тук не обсъждаме филми, сериали или каквото и да е. Всякакви такива коментари ще се считат за СПАМ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някаква такава тема за обсъждане на даден филм или музика и т.н. защото не мога да намеря такава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го изгледам и ще пиша мнение за него. Ако ми хареса ще те помоля и други филми да ми дадеш. Та нали се сещаш за 3  :D

Гледам ти е харесал, та ще ти предложа още един като за начало.Почти 3 часа е, та може да се брои за 2 :D Но...сериозно-филма също е много добър и пак иска да вникнеш в смисъла му! Има случки в различни времеви пространства и.....още нещо.Дано ти хареса :)

Облакът Атлас (2012)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих препоръчал и Southland Tales. Отново фантастика, паралелни вселени, бъдеще, апокалипсис. И разбира се Donnie Darko. Отново на Ричард Кели, като режисьор и сценарист. Забелязал съм, че много хора трудно преглъщат и двата филма. Не знам защо. Те са от типа филми, които или мразиш или гледаш отново и отново - и двата съм ги гледал по 4-5 пъти. На мен първия е един от любимите ми. Всъщност... и двата. Има и комикс по Southland Tales. И двата са от филмите, които колкото повече пъти гледаш, толкова по-много неща откриваш в тях.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много обичам да гледам такива филми с паралелни вселени. Ето ти няколко:

1. Triangle

2. Coherence

3. Timecrimes

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,тъкмо изгледах Shameless и много ми хареса ако можете да ми препоръчате нещо подобно ще ви бъда много благодарен.Преди това бях гледал и Skins,той също ми хареса може и нещо като него да ми кажете.Прегледах misfits но не ми хареса.Предпочитам да е комедия и драма и да има по-голи сцени като в Shameless .И да е сериал :)

Редактирано от kingaa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте нещо ми се гледа преди да легне кажете някой филм търся си аз ама нищо не мога да намера нещо или екшан или комедия фантастика може също, да е Озвочен бг аудио че немисе четат букви тази вечер благодаря на помогналите !  ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване