Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте препоръчайте ми филми подобни на "Оливър Туист",Прахът на Анджела,Клетниците и Коледна песен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам дали тук е мястото да питам, но имаше 1 филм или сериал не си спомням точно, в който ставаше дума за полицаи на колелета. ако някой се сеща за името на филма би ли го казал и ако може да прати заглавието и на лично съобщение :) благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам дали тук е мястото да питам, но имаше 1 филм или сериал не си спомням точно, в който ставаше дума за полицаи на колелета. ако някой се сеща за името на филма би ли го казал и ако може да прати заглавието и на лично съобщение :) благодаря предварително

Има и сериал и филм, които не са свързани. Филмът е Premium Rush, a сериалът е Pacific Blue

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложени за филм подобен на ''Явлението'' от 2008 ? :)

http://www.imdb.com/title/tt0286106/?ref_=tt_rec_tt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся филми подобни на The Maze Runner или комедийка като Big Stan или нещо с малко романтика като Playing It Cool, например. Общо взето, стойностна романтична комедия, приключение или мистерия. Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте,

Търся филми подобни на The Maze Runner или комедийка като Big Stan или нещо с малко романтика като Playing It Cool, например. Общо взето, стойностна романтична комедия, приключение или мистерия. Благодаря предварително! :)

Като The Maze Runner - The Hunger Games

Романтична комедия - виж She's Out of my League

Редактирано от ratewis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като The Maze Runner - The Hunger Games

Романтична комедия - виж She's Out of my League

Мерси много, гледал съм и двата, но все пак ще си дръпна Shes out of my league, бях го позабравил :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся филми, свързани с манипулация на хора, четене на мисли и разни такива. Ако можете да ми препоръчате, ще съм много благодарна !! :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся филми, свързани с манипулация на хора, четене на мисли и разни такива. Ако можете да ми препоръчате, ще съм много благодарна

The Twilight Saga

Race to Witch Mountain

Signs

What Women Want

X-Men

Broken Flowers

Code 46

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Търся един стар сериал ,по спомен се казваше КЛЮЧА,ЧАСОВНИКА И......

Главния герой имаше ключ и като отваряше врати се озоваваше на друго място

и го преследваха заради този ключ,

а имаше и други предмети със сили

п.п.

съжалявам но обърках темата

Редактирано от ivanxxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся филми, свързани с манипулация на хора, четене на мисли и разни такива. Ако можете да ми препоръчате, ще съм много благодарна !! :tongue2:

Гледай "Scanners" (1981), който е класиката в жанра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някое сериалче подобно на Two and a half men и Anger Management. Благодаря ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изгледал съм доста ужаси та се чудя вече какво да гледам.Предложете ми филми нали от жанра ужаси, които вие сте гледали и са ви харесали.Няма значение дали са нови или стари.И няма значение дали са психота, или такива, които се колят.Всякакъв хорър филм, за който си спомняте го споделете  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласовете

1431958558_zacexroto-238x300.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, хора. Някой може ли да ми препоръча няколко хубави хорър филма? Става въпрос за паранормални явления, демони, мистерии и т.н. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По лесно щеше да бъде да кажеш кои филми си гледал, че да не почнем да ти предлагаме а ти вече си ги гледал. Иначе много добри филми са The Skeleton Key ( шперцът), Room 1408 ( стая 1408), Saw ( убийствен пъзел) Cabin in the Wood ( хижа в гората), Wrong Turn ( погрешен завой 1 и 2), Hils have eyes (хълмовете имат очи), The Thing (нещото), Leviathan ( левиатан), Deep star six, ....и така нататък, такива филми дал господ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой филм подобен на The Prestige, Now you see me? Харесвам филми, които те карат да се замислиш. Горещо ви препоръчвам: V for Vendetta, Interstellar, The Great Gatsby, A Beautiful Mind. За нещо подобно пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко изгледах "Жътвата", "The Harvest" и много ми хареса. Ако някой знае някое друго подобно заглавие, моля да ми предложи. При възможност, да не е  точно в жанра на този филм-хорор, а по скоро пак в центъра да са тийнеджъри и да има някаква подобна сюжетна линия. 
Ще е голям бонус ако не са над 18 години :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново! Може ли да ми препоръчате филми подобни на "Rear window" и "Disturbia". Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...