Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Баси какви сте Публикувано изображение

Сега си свалям това дето ми го е препоръчал Hanibal_Lektar и после ще ви кажа дали става за гледане :grimace:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Сега си свалям това дето ми го е препоръчал Hanibal_Lektar и после ще ви кажа дали става за гледане :grimace:

Тъкмо, аз не съм го гледала още. Awake не е никак лош, но ще е много слаб за твоята психика. Няма кръв, няма напрежение. Филмчето е леко, с приятен обрат и развръзка. Харсвам Лена Олин и на мен ми хареса, но не е точно това което търсиш. Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих препоръчала Yellow - много хубав и истински филм..

Жълтурката много ми хареса и на мен :huh: Аз също я препоръчвам, особено на хора като мен, които обичат да гледат филми с танци. Но тук не всичко е танци...

П.П.Алекс, имаш ли идея коя е песничката, звучаща след изпълнението й с червената рокля?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Публикувано изображение

Поне търсачката не показа да има някакви кой знае какви препоръчани трилъри в темата. А много ми се гледа! Та какво искам:

Ако може да изброите по няколко заглавия от този жанр, които да речем са ви любими или са ви направили впечатление и са били запомнящи се, няма значение от годината или популярността им.. Със сигурност ще има такива, които съм гледал и такива, които НЕ съм (надявам се).. Публикувано изображение

Редактирано от GFreeman (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.imdb.com/title/tt0102005/

Harley Davidson and the Marlboro Man (1991)

Филма е по старичък на мен лично ми хареса, преди като го гледах, виж го,ето линк

http://######/details.php?id=45449

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Някой може ли да ми препоръча някой филм свързан със софтуер,компютри или технологии въобще,нещо подобно на Antitrust

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Whisper гледа ли? Не е лошичък и е що-годе по описанието ти :P

това с отвлеченото дете, дето се оказа дяволът ли беше? :rolleyes:

Ако е той-гледах до средата и не ми хареса...Много плосък сюжет, прекалено явни послания, липса на добри ефекти..

Жанр "ужаси" не е сред любимите ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това с отвлеченото дете, дето се оказа дяволът ли беше? :rolleyes:

Ако е той-гледах до средата и не ми хареса...Много плосък сюжет, прекалено явни послания, липса на добри ефекти..

Жанр "ужаси" не е сред любимите ми.

Toчно това е филнът. Но на него точно краят бе интересен (поне за мен) А и ти искаш и кръвчица...

Ейййй, гледал ли си Падналият ангел с Дензъл? Той е доста старичък, но е много завладяващ и непредсказуем. Fallen се казва

Виж тука. Ако не ти привлече вниманието, се отказвам да ти препоръчвам филми :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй също съм го гледал. Демоните не са интересни.Всеки филм, в който има демони се развива по предсказуем сюжет.Общо взето-като изгледаш 10 филма с демони-и все едно си гледал всичките..... Други предложения ? :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй също съм го гледал.

Демоните не са интересни.Всеки филм, в който има демони се развива по предсказуем сюжет.Общо взето-като изгледаш 10 филма с демони-и все едно си гледал всичките.....

Други предложения ? :P

Абе да ти кава сложна задача...аз гледах за последно Окото, ама нещо не се изкефих, гледах и тва Публикувано изображение

пак не се изкефих..Ако решиш да смениш жанра 10 хиляди не беше лош напомня на Апокалипто, но е доста по-добро.

А за лигавите романтици кат мен - е тва ме уби, мнооо ми хареса...Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц. Публикувано изображение

тоя с мамутите съм го гледал.Другият е лигав.

искам нещо жизнератостно и кърваво бе хора , толкова ли много искам ? Публикувано изображение

p.s.не обичам филми на ужасите и по Стивън Кинг и т.н.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц. Публикувано изображение

тоя с мамутите съм го гледал.Другият е лигав.

искам нещо жизнератостно и кърваво бе хора , толкова ли много искам ? Публикувано изображение

Междудругото по AXN пускат едни минисериалчета по Стивън Кинг. Филмите по него не струват, ама тея си ги бива определено.

Ако не си гледал: Изгубената стая, Бурята на века и Червената роза си пропуснал да знаеш.

А за лигавото филмче ще ти кажа, че и аз доста време се пазих да го гледам, но съм се смяла 10 пъти повече отколкото на която и да е друга комедия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ориентирай се към други заглавия...

Такааааааааа, следвам съвета на Сашо и търся нещо - немско. Не съм чувала швабска реч от незнам колко време, та ми е домъчняло. Чакам предложения за някое леко филмче, да не е депресиращо и да не е кърваво. По възможност комедия, но приемам всичко без ужаси с писъци. Може да е хамерикански, но дублиран! Важно: да го има активен по тракерите.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааааааааа, следвам съвета на Сашо и търся нещо - немско. Не съм чувала швабска реч от незнам колко време, та ми е домъчняло. Чакам предложения за някое леко филмче, да не е депресиращо и да не е кърваво. По възможност комедия, но приемам всичко без ужаси с писъци. Може да е хамерикански, но дублиран! Важно: да го има активен по тракерите.

Im Juli. (2000)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Улучи ме право в сърцето... и в стомаха. Неустоимо заглавие, веднага се вързвам! Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Улучи ме право в сърцето... и в стомаха. Неустоимо заглавие, веднага се вързвам!

един малък списък...

Blackout - криминален в 4 части
Zodiak - криминален в 4 части
Contergan
Der geheimnisvolle Schatz von Troja 
Die Luftbrücke
War ich gut?
Die weiße Massai
Emmas Glück
Meine verrückte türkische Hochzeit - този хич не бил лош и е комедия
Experiment Bootcamp
7 Zwerge
Schulze get the blues
Vollgas
Harte Jungs 
Eierdiebe
Katze im Sack
Oi! Warning
Ödipussi
Mucksmäuschenstill
Willenbrock
Agnes und seine Brüder
Gegen die Wand
Good bye, Lenin
Lola
Kurz und schmerzlos
Solino
Visions of Europe
Tesis - der Snufffilm
Nirgendwo in Afrika
Anatomie
Im Juli
Kebab Connection
Der ewige Jude
Der fliegende Ferdinand - Letqshtiqt Chestmir
Barfuss
Der Krieger und die Kaiserin
Nosferatu
Wings of desire
Liegen lernen
Lola und Bilidikid
Verschwende deine Jugend
Der Eisbär
Der rote Kakadu
Ein Freund von mir

от тук нататък си ти...

четеш резюметата и си избираш...

после ще ги търсим евентуално...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам нещо ново за прераждания,за духове,абе паранормални работи такива

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ихааа,

Blackout и Zodiak - криминалени в 4 части - за сега ще ги пренебрегна

"Meine verrückte türkische Hochzeit" съм го гледала, както и "Good bye, Lenin"

На първо четене се спрях на интересното въпросче - "War ich gut?"

Намерих го на едно място, но аз и още няколко идиота сме зациклили там на 99,7% Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих го на едно място, но аз и още няколко идиота сме зациклили там на 99,7% Публикувано изображение

ако е XViD формат пробвай го дали върви...

често се случва да си е ок всичко, макар да показва, че не е дръпнат до 100% филма...

или може с НФО файла примерно да е проблема...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване