Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги. От известно време имам проблем със загубата на пакети. Случва се предимно, когато играя онлайн игри - за секунда-две loss-ът скача, след това се нормализира, но както знаем при FPS игрите тези насичания представляват огромен проблем и правят играта непосилна. Играя CS 1.6 (не знам дали е според настройките на играта... По-скоро НЕ).

Интернет доставчик: Cooolbox 1GBps
Рутер: TP-LINK ARCHER C2  - AC750 Wireless Dual band Gigabit router
Wi-Fi адаптер - TP-Link TL-WN851ND

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи тест като този, като на мястото на kaldata.com поставиш Домейна или IP-то на сървъра който се ползва от играта.

Въпросния тест го правиш и на PC-то и на Рутера. По този начин ще се видят къде и/или какво е довело до загубата на пакети или пък бави пакетите, които след изтичане на определено време се считат за загубени.

Това ми идва като идея на мен.

Успех! 

Без име.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мини на кабел между компа и рутера и сподели резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, krassleto написа:

Мини на кабел между компа и рутера и

го ползвай така за

преди 1 час, YelloWonKEY написа:

FPS игрите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, ДиоиД написа:

Направи тест като този, като на мястото на kaldata.com поставиш Домейна или IP-то на сървъра който се ползва от играта.

Въпросния тест го правиш и на PC-то и на Рутера. По този начин ще се видят къде и/или какво е довело до загубата на пакети или пък бави пакетите, които след изтичане на определено време се считат за загубени.

Това ми идва като идея на мен.

Успех! 

Без име.jpg

Не мисля, че проблема е в сървъра на играта... 

преди 48 минути, krassleto написа:

Мини на кабел между компа и рутера и сподели резултата.

Краен вариант, който и според мен би свършил работа.

преди 5 минути, plamen_petrov_80 написа:

го ползвай така за

Какъв кабел може да ми препоръчате cat5e / cat6?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки кабел е в пъти по-добре от това да минаваш безжично, а за игри - никога не бих си го причинил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напраи пинг и трйес към сървъра на играта, а не към Калдата. И ако си на безжична връзка просто прекъсванията са нещо нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Виж на канала, на който се свързваш с рутъра, дали няма други устройства наоколо. Ако да - виж на кой канал са най-малко (най-ниско ниво на сигнала) и задай в рутъра този канал за връзка.
За тестовете можеш да ползваш Acrylic wifiWifiInfoView...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поради лошото метереологично време имаше проблем със сърварите  на играта 

ама пита ли ме некой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...