Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

skalata_73

Анди Руис - новият Световен шампион!

Препоръчан отговор

Смятания от мнозина за аутсайдер в двубоя Анди Руис детронира Антъни Джошуа и отмъкна титлите му във версиите IBF, WBO и WBA.

В ключовия 7-ми рунд Анди Руис изпрати на два пъти в нокдаун британеца и съдията отсъди нокаут в полза на Руис, след неадекватната реакция от страна на Джошуа.

Ами...когато подцениш противика-гризваш хурката.

Честито на новия Шампион.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лесно се печели титла, а трудно се защитава.

Пожелавам му да не се възгордява и поне още 2 такива титли да извоюва.

Честито!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, skalata_73 написа:

Честито на новия Шампион !

Друже,

не се занимавай с дилетанти и преходни "елементи" в този велик спорт !

Запознай се с живота на Великите, оставили светла диря в историята на бокса:

Plakat_na_dokumentalniya_film_za_Mohamed

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз виждам друг сценарий.При коефицент 10 за Анди Руис,бизнес помияра Еди Хърн прибра някой друг милион.В реванша коланите ще са отново при Джошуа.Иначе,честито на мексиканеца

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, bojoviki написа:

Аз виждам друг сценарий.При коефицент 10 за Анди Руис,бизнес помияра Еди Хърн прибра някой друг милион.В реванша коланите ще са отново при Джошуа.Иначе,честито на мексиканеца

Джошуа се биеше само с лявата ръка и се разхождаше сякаш е в парка! Пълен смях! Всичко е пари и измами.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито на шампиона!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, bigiadri написа:

Джошуа се биеше само с лявата ръка и се разхождаше сякаш е в парка! Пълен смях! Всичко е пари и измами.

Точно, вече са започнали изплащането на милиони от залозите.Иначе, Джошуа по-скоро избягваше да нанася удари и като цяло избягваше противника.

Да падне Антъни повече от веднъж в нокдаун в мача - и такъв залог се предлагаше при 1:101. А успех на Руис точно в седмия рунд, когато бе спрян мачът от арбитъра след поредния нокдаун на шампиона, се оценяваше при 1:250.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, много смях ! Еди  Хърн : "Джошуа загубил, защото имал ечемик в окото!" А,за паричките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес излезе интересна информация в известна българска спортна медия, че Джошуа имал сътресение в следствие на нокаут по време на тренировка. Аз все още си мисля, че всичко е било нагласено. Никога не съм харесвал особено Антъни Джошуа, но толкова слабо представяне и страхливост не си спомням да съм виждал от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...