Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ани Дойчинова

Проблем с намирането на сканиращ драйвер за принтер HP LJ M 1132

Препоръчан отговор

Здравейте,

от доста време се мъча с принтер HP LJ M 1132 - та немога да открия драйвера за скенера му. 

Win 10 - инсталира си драйверите за принтера, но за скенера не.  Пробвала съм ръчно да инсталирам, само че не се получава. Принтера ми вървеше с диск този диск със сегашната операционна система не желае да тръгне. Търсила съм и в сайта на HP драйвери за скенера но нищо не се инсталира, или ако се инсталира то не тръгва.

Можете ли да ме посъветвате, какво да направя или къде да търся прословутия драйвер за скенера?🙂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълен пакет за Windows 10:
LJM1130_M1210_MFP_Full_Solution.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери ли се скенерът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, нетръгна с тези драйвери. Но го намерих но по друг начин. Трябваше да се ресетне самият принтер и от исталационният диск заредих всички драйвери. Малко трудно стана, борбата с него ми отне три часа и отгоре но, сега работи. Не мога да си обясня защо не тръгна с тези драйвери, които ми изпратихте. 

Благодаря Ви за съдействието! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Ани Дойчинова написа:

Не, нетръгна с тези драйвери. Но го намерих но по друг начин. Трябваше да се ресетне самият принтер и от исталационният диск заредих всички драйвери. Малко трудно стана, борбата с него ми отне три часа и отгоре но, сега работи. Не мога да си обясня защо не тръгна с тези драйвери, които ми изпратихте. 

Благодаря Ви за съдействието! 

като се инсталира принтер, винаги първо се пуска софтуера и чак когато той поиска, тогава се свързва принтера (става въпрос за първото свързване към този windows)... ако се направи обратното става проблем, вадене на кабела и наново свързване не решава  проблема (защото windows започва да търси драйвери), а само деинсталиране на откритите устройства от девайс мениджъра може да го реши, по същия начин се процедира с уеб камера на usb...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали пък не съм го пробвала така преди да потърся помощ тук! 

Потърсих помощ, и я получух! 

Благодаря на DarkEdge за съдйствието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...