Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте вчера имах следния проблем.Пускам си лаптопа и и по средата на екрана ми се появи надписа Хибернация и до там.Моля помагайте.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, radoslav86 написа:

Здравейте вчера имах следния проблем.Пускам си лаптопа и и по средата на екрана ми се появи надписа Хибернация и до там.Моля помагайте.

Благодаря предварително.

И аз вчера си отварям портмонето и гледам, но нищо не виждам. Дали да искам помощ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай при включен лаптоп да задържиш бутона за включване без да го пускаш 5-10 секунди, докато машината изгасне и след това  включи отново.

Ако не стартира, изключи захранването, извади батерията /ако се маха/ и задръж бутона за включване за 20-30 секунди. После върни батерията, включи захранването и пусни машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, radoslav86 написа:

Благодаря предварително.

1 тествай диска за лоши сектори... 2 възможно е някой процес да пречи на хибернацията... 3 пробвай да изключиш и после пак да включиш хибернацията от cmd:

powercfg -h off

powercfg - h on

хибернацията представлява кориране на рамта във файл на диска и после обратно. това  писане износва здраво диска...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, the professor написа:

на екрана ми се появи надписа Хибернация и до там

За да направи каквото и да е, нали първо трябва да му се зареди ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди имах подобен проблем(Не съм специалист) ако успе да бутне системата до Safe Mode След което пусне System Restore И върне машинката с ден на зад се оправя.При мен Хибернацията е изключена.Заради нея имах сумати неприятности с Auto Sleep Mode...След изключването всичко се оправи.Така и не разбрах за какво е тази Хибернация :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Да разбирам ви и преди съм пускал теми там.До колкото виждам в лога файла има Бисквитки 2-3 злонамерни програми....Всичко си почистих сам.За всеки случай пуснха и Един Bitcoin miner Detectiv.Нямаше :) Сканирах със Zemana Anti Maware. Spywer Doctor.SpyBot Secrh i detroy.След това използвам инструмента Super cleaner който го ползвам от много години за премахване на всички антивирусни.И отново си ползвам само Difender.Пропуснах,дръпнах и Windowls virus total cleaner ..След всичко това последваха 7рестарта и ситемата за сега се държи стъбилно.Натоварена при пуснат Фирефох едва на 32% със всички други ситемни програми.Температурите на ядрата са в нормални стойности м/у 56-64 градуса :) ....
Вече може офицално да сметнем темата за напълно приключена.Благодаря на всички вас.Пожелавам ви лек и спокоен ден :)

Вие не бяхте ли дето извършихте всички действия в цитата ...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, icotonev написа:

Вие не бяхте ли дето извършихте всички действия в цитата ...?

Гледам е нова регистрация с първи пост... Модераторите да кажат по IP какво е положението...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Цветелин Киров написа:

Така и не разбрах за какво е тази Хибернация

С нейна помощ зареждането на ОС става доста по-бързо( разбира се, при ХДД). И не ти е тя виновна за проблемите-имаш други причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, B3M2W0 написа:

С нейна помощ зареждането на ОС става доста по-бързо( разбира се, при ХДД). И не ти е тя виновна за проблемите-имаш други причини.

Е това беше преди 2месеца.Сега без хибернацията си заспива точно както е настроен.По добре си ми е без нея.Дали ще зареди след 2 минути или 5 за мен не е проблем не бързам за никъде :) ..Но благодаря ти за пояснението все пак.И се извинявам ,че се отклонихме малко от темата на протребителя :)

И искам да отбележа ,че тази тема не е моя.Видях ,че момчето е споделило за проблема си.Реших да му предложа този вариант понеже при мен сработи.
1-во Никога няма да напиша тема по този Орязан вар
иант.
2-ро Винаги спазвам правилата.Преди да пусна нова тема в съответния раздел.Първата ми работа е да прочета какво се изисква.
3-то Много стар потребител съм на Калдата просто рядко влизам и не съм толкова активен.
4-то Няма нужда да се прави проверка за ИП-то.Темите винаги ги пускам по-начина който направих днес или по другия начин.
Ето и пример на моя тема от 16 август 2015г.

http://prikachi.com/images.php?images/398/9585398h.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И най последното което споделям с вас и приключвам.Цялосното писане по проблена на Потребителя

radoslav86

Благодаря изцяло на Екипа на Калдата.
Благодарение на вас се научих как сам да си оправям машина без чужда помощ в повечето случай.
Това е от мен за сега.
Благодаря на всички вас за прекраснтата подкрепа през годините :)
Желая ви лек и спорен ден на всички. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...