Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Когато свържа телефона с wifi-а, ми изписва, че нямам достъп до интернет. Някфи идеи какво трябва да направя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А други устройства свързват ли се успешно и имат ли нет? Настройките на рутера направени ли са коректно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, рутера ми изгоря, затова свързах кабела за нета директно с лаптопа, сега имам нет само на лаптопа, намерих тази програма, но нещо като се свържа с wifi-q който създава, интернета не се споделя

Screenshot_1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОС? Марка/модел на wifi kontrolera? Версия на драйверите?

ПС: При windows 7 (и следващите) не ти трябват никакви програми за целта - естествено ако хардуера има подобна възможност!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

windows 7, за другото незнам, ако може да ме насочите къде да видя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Google не хапе! Ето пример, но все пак......вземи си нов безжичен рутер - тези "гимнастики" не са много препоръчителни....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с Iphone задължително сложи криптация - AES и всичко ще тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това беше първото нещо, което пробвах, но wifi-q не се намира от телефона, с тази програма wifi-я който създава се намира от телефона но когато се свърже няма интернет, предполагам нещо тук трябва да се настройва:"screenshot" защото самата връска, която създава програмата няма достъп до интернет

Screenshot_2.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак сега видях, че се мъчиш от лаптопа да правиш връзка. Отивай и си вземи един рутер за 30 лева. Така няма да се случат нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от самото начло трябваше направо да отида - бая време щях да спестя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега стана друг проблем - купих си рутер, настроих го, телефона и другия лаптоп се връзва без проблем ама лаптопа къде се опитвах да пускам wifi от него не иска, така де, връзва се, но пише "ограничен достъп" https://prnt.sc/ny149q

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ivanivanov_4 написа:

Сега стана друг проблем - купих си рутер, настроих го, телефона и другия лаптоп се връзва без проблем ама лаптопа къде се опитвах да пускам wifi от него не иска, така де, връзва се, но пише "ограничен достъп" https://prnt.sc/ny149q

Марка и модел на рутера както и марка и модел на проблемния лаптоп. Това какво показва не го гледай. Стандартните глупости на Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ivanivanov_4 написа:

Lenovo g500 е лаптопа, а рутера е Tenda N300 Model:F303

Провери дали си си включил безжичният адаптер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ivanivanov_4 написа:

Я виж тази "програма" да не е променила нещо в настройките на wifi модула/драйвера?

Вероятно рутера с пусната DHCP услуга....съответно wifi картата трябва да е на автоматични настройки, за да си вземе коректно IP., MASk, DNS...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ivanivanov_4 написа:

Да, направих я на автоматични настройки и тръгна.

Деинсталирай тази програма и остави Windows  да управлява драйвера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от nedqlkow
      Здравейте,
      като следствие от предишната тема, която отворих, вероятно повечето хора, които пишат в този раздел са се запознали с нея, отварям тази. Искам да се ориентирам горе долу как стоят нещата, за да имам някаква представа как да процедирам в случай на пазаруване.
      Искам да се сдобия с компютърна конфигурация, включваща монитор, като таванът, който съм склонен да платя е 1200 лв. Както вероятно се подразбира, иска ми се въпросната конфигурация да може да подкарва съвременни заглавия, за да мога да се разтоварвам, когато хартиса някой друг час. Разбира се, с оглед на ниския бюджет не очаквам нищо впечатляващо, та моля, ако е възможно сумата, която съм споменал да не бъде дискутирана, а просто да се вместим в нейните рамки. Няколко неща, които смятам за важни:
      1. Не държа на нищо особено като характеристики относно монитора. До момента ползвам 17,3 инчов лаптоп и размерът му ми е идеален. Със сигурност не търся нещо, което да е по-голямо от телевизора ми :))
      2. Нямам навикът да държа няколко игри по едно и също време, респективно ползвам изключително малък % от мястото за съхранение на компютъра си. Обикновено тегля една игра, изигравам я, деинсталирам я и тогава тегля следващата. В момента от 1TB памет на лаптопа, който използвам, са заети не повече от 300 GB, в които влизат и Windows файловете и целия инсталиран software.
      Мисля, че това са двете неща, за които се сещам в момента.
    • от Vladimirski
      Здравейте, бихте ли ми препоръчали добра конфигурация до 1000 лв? 
    • от Xristis Games
      Здравейте онзи ден си закупих нова видео карта Palit GT 1030 GDDR5 версията. Искаше ми се да вдига малко фраймовете на Fortnite. Старата ми видео карта беше GT 740 GDDR5. Взех си 1030-ката, сложих я и преинсталирах компютъра след това пуснах играта и тя ми забиваше много вървях на картинки (Около 30 фпс и постоянно спада на 4-5 фпс и пак се вдига до 30). Старата ми видео карта вдигах към 50-60-70 фпс.. да процесора ми е много много стар и слаб, но на какво може да се дължи това все пак със старата видео карта ми вървеше що годе добре?

Компютър:
      Intel Pentium D 945 3,40 GHz
      5GB Рам Ddr2
      Хард диск е 250GB (Не му знам бързината)
      Захранване 300W (Не знам модела.)
      *Новата видео карта с която върви играта много зле - Palit GT 1030 GDDR5 2GB 64 Bit
      *Старата ми видео карта с която ми вървеше поносимо - Gigabyte GT 740 GDDR5 2GB

От какво може да се получава това и защо с по-старата и по бенчмаркове по-слабата видео карта вдигам много повече FPS (50-60-70)
    • от Zhin
      Максимална сума, с която разполагам е 5.000 лв, която не включва периферия, вече си имам такава. 

Идеята е да се ползва за игри на 144hz 4к монитор WoW, Reforged, Path of exile.

Държа да е сравнително тих и да не стържи колкото стар китайски вентилатор (ако може да събуди ленива котка, не е ОК).

По възможност с 2080 / TI rtx msi/rog и интел процесор.

500 gb ~ ssd като hdd не е нужно да е повече от 2 tb , 16 / 32 ram 
    • от georgi999
      здравейте приятели може ли някой да ми каже как мога да създам десктоп приложение с джава и каква програма да си изтегля на която да се пише, и каква да бъде темата на приложението ,благодаря предварително 

• Дарение

• Добави ново...