Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да си купя Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 240GB, 2.5", SATA III, но не знам дали е съвместим с моето дъно и кабели, които са: Asrock H61M-GE. Линк към дъното: https://www.asrock.com/MB/Intel/H61M-GE/index.asp

- 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, support NCQ, AHCI and Hot Plug functions

Благодаря предварително на отзовалите се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакви проблеми. Аз лично ползвам SATA3 SSD-та на двата ми SATA2 компютъра - чипсети P55 и NM10 - и двата по-стари от на твоето дъно. Естествено, скоростите на SSD-тата са 280-290 MB/s.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, zitrön написа:

Никакви проблеми. Аз лично ползвам SATA3 SSD-та на двата ми SATA2 компютъра - чипсети P55 и NM10 - и двата по-стари от на твоето дъно. Естествено, скоростите на SSD-тата са 280-290 MB/s.

Благодаря! Значи смело към "новата" технология :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Александър Коджаманов написа:

Значи смело към "новата" технология

Хах... От 2010г. ползвам все още един Intel 40GB в перфектна кондиция. Тогава му броих 240лв. ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Joss Bomon написа:

Хах... От 2010г. ползвам все още един Intel 40GB в перфектна кондиция. Тогава му броих 240лв. ...

Ако е  с MLC, има и съответно по дълъг живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, oic написа:

Ако е  с MLC, има и съответно по дълъг живот.

Репликата ми беше относно въодушевлението от "новата технология" ... на SSD. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...