Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Декември замених LG google nexus 5 с Редми ноут 6, но големината му доведе до множество падания и счупвания на дисплея под протектора... 
Налага се да си взема нов смартфон до 210-230 лева с условия:
1. Не повече от 5.2-5.3 инча за да не ми изпада от джоба
2. 8 GB памет минимум.
3. Да не е iphone

Виждам на подобни изисквания да отговарят:
Xiaomi Redmi Go
LG K9
Nokia 3.1 DS
Но не съм сигурен кой от трите, а също съм отворен и за друго предложение.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eee то за 230лв няма как да си намерите нов Iphone. Та това условие се подразбира от бюджета. 

Наскоро излез Nokia 3.2 https://edigital.bg/smartfoni/nokia-32-dual-sim-black-android-p643937

Смятам, че е добър бюджетен избор, голяма батерия 4000mah. чипсет Qualcomm SDM429 и 3-ка рам. Дисплея е голям, но това е, защото рамките са значително по-малки в сравнение с 3.1, като размери на корпуса 3.2 е със приблизително сантиметър и половина по-дълъг и приблизително половин сантиметър по-широк. Чист Андроид и най-малко 2 години гарантирана софтуерна поддръжка. Аз ползвам Nokia 5 2017 и все още получавам софтуерни актуализации, за което респект към Nokia. Отделно правят едни от най-масивните и ремонтоприпгодни телефони. 

Този е малко над бюджета, но си заслужава много повече от 3-ките: https://www.smartfonbg.com/nokia-6-1-32gb-2nd-generation-2018-white-iron

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нокия, Алфа Ромео 156 и Калашников... :wink12:

Колега, видя ли изискванията за размера на екрана ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Joss Bomon написа:

Нокия, Алфа Ромео 156 и Калашников... :wink12:

Точно така. Ха ха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, mitosandov написа:

Виждам на подобни изисквания да отговарят:
Xiaomi Redmi Go
LG K9
Nokia 3.1 DS
Но не съм сигурен кой от трите, а също съм отворен и за друго предложение.

Благодаря предварително!

От изброените Nokia 3.1 е по - добрият. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...