Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, Yvan Sergeеv написа:

....за да се предпазите поне минимално от храна навън  добре си осолявайте храната добавете и оцет и изчакайте малко  5-10 мин и след това яжте 

Като си купиш дюнер или пица сол ли слагаш? А оцета за какво е? За салата ли?

Някой хора като мен имат силна непоносимост към някои храни/подправки. При мен са малко в повече и оцета е едно от тях. Само от миризмата му мога да повърна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, ice_lion__01 написа:

Като си купиш дюнер или пица сол ли слагаш? А оцета за какво е? За салата ли?

да задължително  я осолявам продавачката като вади пицата  си слага пръста върху нея и  по цял ден прибира пари с тези ръце а е ясно че всички бактерии и паразити са по  банкнотите

оцета засилва бързината и реакцията на солта също е известно че е антисептик 

в древността 100% от болестите са лекували с оцет

всеки доктор е ходел със  делва оцет в джоба  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, replay92 написа:

Направо ме изумиха с това нещо, не го знаех. А трябва ли лична лекарка да ми я изкара? Няма ли някой във Варна да уреди нещата за разумна цена?

Трябва да отбележа, че посредством въпросните проби се изследва твоя  хардуер, а не софтуер. За извършване на определена работа в заведения свързани с храните, то се тества твоя хардуер, за да не би да има прикачени чужди хардуерни паразити и прочие към ту твоята периферия (т.е. перисталтика). Ако се установят такива, то си има определени начини за премахване и чак след като всичко е ОК, то може да работиш в заведения за обществено хранене и прочие.

Определено не е желателно софтуерни методи на разумна цена да се ползват в такива случаи.

Навремето се ходеше директно в  РИОЗ към ХЕИ, където от длъжностно лице се взимаха въпросните проби, за да не се компрометират резултатите. Не знам, защо към момента личния доктор е натоварен и с това.

Съвет: Директно в РИОЗ и там да ти заверят въпросната здравна книжка. Определено в противен случай темата ти замирисва на "народно творчество" със някакъв личен софтуер, който се опитваш да ползваш не по предназначение, а като вид забавление.

п.п. Със здравето на другите не трябва да се отнасяте толкова "смехотворно" .... и описвате вашето невежество в област свързана с здравеопазване на обществото.

Аз казах!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо ми оправихте настроението в Неделя сутрин ... 

В Русе има една фирма при която отиваш с 30 лв., носиш си здравната книжка и след седмица отиваш да си я вземеш, без стъкла, без "Ама лъжичката какво да я правя?" и т.н.

Фирмата е САНСИ, ако още не си си изкарал твоята потърси техен офис в града си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Yvan Sergeеv написа:

всеки доктор е ходел със  делва оцет в джоба  

Ебаси джоба братче!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Ебаси джоба братче!

То и сега им са големи джобовете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

То и сега им са големи джобовете...

Mи... древна традиция се оказа тва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Mи... древна традиция се оказа тва.

Само дето днес не носят делви а пачки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Само дето днес не носят делви а пачки

Ти па верно ли мислиш, че оня е носел оцет в делвата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Радул написа:

Ти па верно ли мислиш, че оня е носел оцет в делвата?

Е ако е бил пернишки дофтор е носел цял винкел ти за делва се чудиш,шегувам се разбира се ама за пачките съм прав,той Сергеев редовно ги пляска такива,например освен за делвата е писал и за солене а то е бая вредно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, martiron написа:

Направо ми оправихте настроението в Неделя сутрин ... 

В Русе има една фирма при която отиваш с 30 лв., носиш си здравната книжка и след седмица отиваш да си я вземеш, без стъкла, без "Ама лъжичката какво да я правя?" и т.н.

Фирмата е САНСИ, ако още не си си изкарал твоята потърси техен офис в града си.

Полицията  знае ли? Да не им звъння  напразно. Ако си делят парите, тогава да не им звъня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, petie1 написа:

Е ако е бил пернишки дофтор е носел цял винкел ти за делва се чудиш,шегувам се разбира се ама за пачките съм прав,той Сергеев редовно ги пляска такива,например освен за делвата е писал и за солене а то е бая вредно

Соленето па що да е вредно? По- полезно ли е да апнеш мръвката с бацилите и после да има неконтролируеми взривове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Радул написа:

Соленето па що да е вредно? По- полезно ли е да апнеш мръвката с бацилите и после да има неконтролируеми взривове?

Мисля че със солене не се убиват бактерии а и ако се убиват ще трябва бая сол което вече е вредно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Радул написа:

Бацил, микроби, бактерии, макрофаг, неутрофили   и вирус  са съвсем отделни неща. Огромна  разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

Полицията  знае ли? Да не им звъння  напразно. Ако си делят парите, тогава да не им звъня.

Споко тук е Абсурдистан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Споко тук е Абсурдистан

Аз съм се чудил, защо има толкова смъртни  случаи  в болницата  в Русе, то виж къде е бил проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

Бацил, микроби, бактерии, макрофаг, неутрофили   и вирус  са съвсем отделни неща. Огромна  разлика.

Не думай.:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, lupis написа:

Той да не прави анален секс, че да се подмива:lol6:

Еми и те имат нужди:)

Е стига бре и ти, пфу... гаден си.. 😅

Кажи ми как по-елементарно да му обясня, че да разбере кое за какво се ползва... 

Тъй де да се измие исках да кажа, след това... ясно вече. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, martiron написа:

....В Русе има една фирма при която отиваш с 30 лв., носиш си здравната книжка и след седмица отиваш да си я вземеш, без стъкла, без "Ама лъжичката какво да я правя?" и т.н....

Еми както се казва "чиста работа". Няма да бъркаме в лайната щото на някой му трябвало проба.

Както пееха Ъпсурт в една песен:

Цитат
искаш парченце от моята особа, мога да осигуря фекална проба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...