Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Мога ли да подам документи за преиздаване на шофьорска книжка при положение, че е издадена преди 2 месеца? Нямам смяна на адрес и подобни неща, които водят до задължителната и подмяна. Причината е, че не ми харесва датата на която е издадена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, mitosandov написа:

Причината е, че не ми харесва датата на която е издадена.

Заради това ще си преиздаваш книжка ?

При условие, че имаш валидна такава защо ти е преиздаване ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, ако не Ви хареса и следващата дата?! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, mitosandov написа:

Мога ли да подам документи за преиздаване на шофьорска книжка при положение, че е издадена преди 2 месеца? Нямам смяна на адрес и подобни неща, които водят до задължителната и подмяна. Причината е, че не ми харесва датата на която е издадена.

това с езотериката или богомилството е свързано?

иначе си има вариант за преиздаване: "загубваш" я и отиваш плащаш глоба че си я загубил, в кат я анулират, плащаш ново медицинско + необходимите такси за преиздаване и чакаш 1 месец да си я получиш (като през това време нямаш право да шофираш), пък и предположението на  Meri Meri също е възможно после да се случи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, techmaniac написа:

Заради това ще си преиздаваш книжка ?

Е тоя хептем ни взе за балами.Не му харесвала датата......:D Ей големи идиоти влизат в този сайт.На Човека чисто и просто са му я взели някъде зад граница,и сега се опитва да мине с тоя номер.Едно време българите в Испания го правеха тоя номер от воле,сега обаче системите ни са свързани, и като отидеш у бегето да кажиш,че си си изгубил книжката например и вече пиеш само една студена вода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1) Никой никъде не вземам са балама - ако беше така нямаше да пиша тук.

2) Ако бях идиот, дори в беззаконната ни държава нямаше да получа книжка.

3) Книжката си е в портфейла ми и в момента  - причината за смяната съм я написал горе и се интересувам дали може просто да поискам преиздаване вместо да кажа, че е изгубена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.06.2019 г. в 15:32, mitosandov написа:

3) Книжката си е в портфейла ми и в момента  - причината за смяната съм я написал горе и се интересувам дали може просто да поискам преиздаване вместо да кажа, че е изгубена.

Друг вариант:Повреждаш тази книжка по  някакъв начин.Носиш я и би трябвало до я подменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.06.2019 г. в 15:32, mitosandov написа:

Ако бях идиот, дори в беззаконната ни държава нямаше да получа книжка.

Че то 95% от взелите книжка в в безаконната ни държава, са идиоти, иначе няма друго логично обяснение, защо сме не едно от челните места в света по брой жертви на пътя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...