Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,има ли някаква програма,с която да достъпя паметта на телефона,тъй като дисплея е черен и не се вижда нищо,пробвах с dr.fone програмите от самсунг,но всичките искат или дебъг моде,който не е включен,или да се влезне в рековъри,което няма как да стане,защото не се вижда нищо на екрана,а не вярвам да няма някакъв начин за директен достъп до паметта чрез някоя програма и усб кабела(комютъра го вижда като телефон в my computer) но като влезна вътре дава празно и показва само на колко процента е батерията,нужда ми е по специално за да извадя снимките от телефона,ако имате някакви предложения ги кажете,че всичко което видях в нета няма как да го направя,подари причината че не се вижда нищо на екрана,а е черен. с Windows 10 pro x64 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в сервиз, закачат ти работещ дисплей и ти вадят информацията. Това е начина, друг няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Евгени Богданов написа:

Здравейте,има ли някаква програма,с която да достъпя паметта на телефона,тъй като дисплея е черен и не се вижда нищо,пробвах с dr.fone програмите от самсунг,но всичките искат или дебъг моде,който не е включен,или да се влезне в рековъри,което няма как да стане,защото не се вижда нищо на екрана,а не вярвам да няма някакъв начин за директен достъп до паметта чрез някоя програма и усб кабела(комютъра го вижда като телефон в my computer) но като влезна вътре дава празно и показва само на колко процента е батерията,нужда ми е по специално за да извадя снимките от телефона,ако имате някакви предложения ги кажете,че всичко което видях в нета няма как да го направя,подари причината че не се вижда нищо на екрана,а е черен. с Windows 10 pro x64 съм.

потърси във форума на xda или gsmhosting има такава програма но не помня откъде точно я дръпнах. п.с а за нов дисплей мислил ли си или мислиш че проблема е софтуерен? Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://drfone.wondershare.com/android/access-android-phone-with-broken-screen.html

Но пак ме съмнява да стане нещо, особено ако телефона има парола или хардуерен проблем, освен екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, александър написа:

потърси във форума на xda или gsmhosting има такава програма но не помня откъде точно я дръпнах. п.с а за нов дисплей мислил ли си или мислиш че проблема е софтуерен? Успех

телефона е на зет ми,той си взе нов,но иска ако мога да изкарам снимките от тоя телефон преди да го хвърли на боклука,и за това не е мислено за нов дисплей и прочие,така че за ремонт не е опция

преди 16 минути, Raze написа:

https://drfone.wondershare.com/android/access-android-phone-with-broken-screen.html

Но пак ме съмнява да стане нещо, особено ако телефона има парола или хардуерен проблем, освен екрана.

пробвах го вече,както казах едната опция иска усб дебъгинг,а другата да се влезе в рековъри мод,което няма как да стане,защото не се вижда нищо освен черен екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Евгени Богданов написа:

пробвах го вече,както казах едната опция иска усб дебъгинг,а другата да се влезе в рековъри мод,което няма как да стане,защото не се вижда нищо освен черен екран.

В Recovery на самсунг се влиза много лесно, само трябва да го налучкаш ако не стане от първия път:

На снимката от част 6 е показано достатъчно ясно как става. Ако са му толкова важни снимките, какъв му е проблема да го даде в някой сервиз и да си плати? Освен това от този телефон може да се изкара някой лев, като се продаде за части - батерия, камери, корпус, платки и така нататък.

преди 15 минути, Freem@n написа:

?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АКО имаш бакъп си намери кернел с активирано девелоп меню и замени другия от build.prop след това един рестарт и си със enabled debug meny или го sideload-ни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление не съм чак толкова много навътре в материяла,така че ако може обяснено по простичко ще бъда благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Евгени Богданов написа:

За съжаление не съм чак толкова много навътре в материяла,така че ако може обяснено по простичко ще бъда благодарен.

ами добре също така не можеш ли да го вържеш към смарт тв(с кабел от тел към hdmi)примерно

свали samsung kies версията която е за твоя модел инсталираш и правиш бакъп без да е включено девелоп менюто ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, александър написа:

ами добре също така не можеш ли да го вържеш към смарт тв(с кабел от тел към hdmi)примерно

свали samsung kies версията която е за твоя модел инсталираш и правиш бакъп без да е включено девелоп менюто ;)

Oще снощи го свалих и пробвах,не ми дава,иска да е включено или дебъга,или да се избере там нещо си прехвърляне,първото беше то с което се помъчих,за другото,нямам кабели,а и тука в нашия малък град,не съм и виждал да се продават някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не може да ме убедиш че не става със samsung kies,ънистал на kies сваляш наново ВЕРСИЯТА ЗА ТОЗИ МОДЕЛ през това време се увери че батерията на тел е заредена,включваш и програмата при първо стартиране сама предлага бакъп,няма значение че дисплея не работи(ако е само това де)свързваш тел с компа и тва е,ако не е включен естествено няма да го засече програмата,съответно задръж няколко секунди бутона за включване и трябва да стане :)  Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте, колебая се кой от двата телефона да си взема и бих искал да чуя и вашето мнение по въпроса.Телефона не ми трябва за игри, а основно ме интересува камерата и доброто изпълнение на ежедневните задължения.Благодаря предварително!

Поздрави!
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Преди известно време включих известията да се показват на началният екран под формата на балонче, все едно е чат от messanger и може да го местиш по екрана, за да го махна трябва да плъзна надолу и да изчистя известията или да цъкна върху него да ми отвори приложението, след което да го затворя за да го махна. Та, въпроса ми е, знаете ли как мога да го изключа това нещо, че почна много да ме дразни.
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.
      Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.
    • от Ани Божкова
      Здравейте! Така, искам да си купя нов телефон, и се спрях на няколко варианта - Huawei P Smart 2019 Dual, Huawei Y7 2019 Dual и Samsung A405F Galaxy A40 64 GB Dual. Колебая се много, тъй като харесвам камерата, менюто и процесора на Samsung-а, но много хора са ми казвали, че телефоните от тази марка се развалят бързо (батерията пада бързо, телефонът става по-бавен и т.н.) 😐 От друга страна съм доволна от Huawei като марка, но като цяло операционната система не ми допада... Ще съм благодарна на съвети (още по-добре ако са от личен опит) кой от трите да си взема или пък на нови предложения!
    • от Ramiram
      Здравейте искам да си купя нов Телефон но незнам какъв да си избера за това исках да попитам и вас за вашето мнение кой телефон бихте ми препоръчали Huawei Mate 20 Pro Samsung Galaxy Note 9 Motorola One Nokia 8.1 това са едни от моделите но разбира се може и да си избера и други модели кажете си вашето мнение цената няма значение благодаря предварително
  • Дарение

• Добави ново...