Премини към съдържанието
jordanp

Хакнат ли ми е инстаграма, какво означава грешката?

Препоръчан отговор

От 2-3 дни не мога да се логна в инстаграма ми. Така от нищото ми се появи една страница, след която не мога да продължа.

Логвам се със старите си данни - имейл парола и ми се отваря някаква станица на която пише:

Цитат

Подозрителен опит за вход.

Ние засякохме подозрителен опит за вход, За да защитим вашият акаунт, ще ви изпратим код за безопасност позовляващ да потвърдите вашата личност. Ел. адрес (пише скрит имейла ми, като е посочена първата и последната буква от него) и бутон изпрати кода за безопасност.

И така започва едно многокртно въртене в кръг - натискам бутона да ми иизпрати въпросния код, съответно от над 10 опита не получавам никакъв код за безопасност на имейла (проверявам в СПАМ, входяща поща, но не).

След което единственото, което ми остава е да си променя паролата, тогава на пощата ми пристига имейл че имам нова парола, пак се логвам с нея и ме чака същото съобщения за подозрителен вход в инстаграм. URL към който ме препраща е:

Цитат

instagram.com/challenge/цифри/букви/

Изтривам кеш, история, но няма полза. Някой имал ли е същия проблем, какво още мога да пробвам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, jordanp написа:

Някой имал ли е същия проблем, какво още мога да пробвам?

Пробваш от друго устройство(компютър).Ако положението е същото,ще трябва да изчакаш 24 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Димитър 59 написа:

Пробваш от друго устройство(компютър).Ако положението е същото,ще трябва да изчакаш 24 часа. 

Пробвах и на друг компютър - пак същото. Мисля че са минали повече от 24 часа от последния ми опит, но ще пробвам пак за всеки случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на съпорта им и им обясни подробно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах Private на Google Chrome по това мнение, но не се получи.

https://www.reddit.com/r/Instagram/comments/5sj0rq/oops_an_error_has_occured/ddfg5yh/?utm_source=reddit-android

До сега пробвах на различни PC, но през телефон не съм пробвал да вляза. След опита ми от телефон, там също ми поиска код за верификаация, който трябва да пристигне на пощата, но този път дойде кода - потвърдих и се отвори успешно. Реших да провам и на компютър и пак по същите стъпки някак си се верифицирах.

От четене по руските форуми разбрах, че това е някаква "дупка" в инстаграм и на други потребители се е получавало и няма оправия, при мен някак си стана.

Благодаря на "Димитър 59"  и "grizly" за споделените мнения!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.