Премини към съдържанието
petkоpetkov

Схема за свързване на електрически ключ готварска печка горене к65320вw

Препоръчан отговор

Моля за подробна схема за свързване на електрически ключ на фурна за готварска печка горение -к65320вw.от дясно буксата е здрава, но от ляво е изгоряла. Кабелите ще се монтират един по един. Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проследяваш кабелите към нагревателите, прозвъняваш ключа в различните положения и свързваш според позициите които са дадени отпред на печката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ключ Sr111-008296339

Ключ 7 тактов /6+0 степени/ за фурна Gorenje

Наличност Наличен виж
Код Делта-Елис 99911307
Код оригинален 296339 
SR111-008
Категория  
Цена 48.00 лв.
Количество

Това е номера който пише на остатъка от ключа 

Ключ 7 тактов /6+0 степени/ за фурна Gorenje

Увеличи

НаличностНаличен виж

Код Делта-Елис99911307

Код оригинален296339 
SR111-008

Категория

Цена48.00 лв.

Количество

Да, този е по номер надявам се да мога да подредя клемите Благодаря предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заменяте с абсолютно същия и тогава прехвърляте проводник по проводник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, petkоpetkov написа:

Моля за подробна схема за свързване на електрически ключ на фурна за готварска печка горение -к65320вw.от дясно буксата е здрава, но от ляво е изгоряла. Кабелите ще се монтират един по един. Благодаря предварително. 

Задайте въпроса си тук https://th.gorenje.com/en/contact

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Gangosa написа:

Задайте въпроса си тук https://th.gorenje.com/en/contact

И ще получи отговор:

- Благодарим за въпроса. Обърнете се към оторизиран сервиз!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Joss Bomon написа:

И ще получи отговор:

- Благодарим за въпроса. Обърнете се към оторизиран сервиз!

Разбира се ако не от създателя от кого?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Gangosa написа:

Разбира се ако не от създателя от кого?

Виждам, че или нямаш опит, или логиката ти е погрешна... Ей така, за спорта, се свържи с дадения от тебе линк към съпорта и питай, как да си свържеш ключа или да ти дадат схема. Ще се радвам, ако съм бил лош пророк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Виждам, че или нямаш опит, или логиката ти е погрешна... Ей така, за спорта, се свържи с дадения от тебе линк към съпорта и питай, как да си свържеш ключа или да ти дадат схема. Ще се радвам, ако съм бил лош пророк.

Не знам с кое око гледаш мисля с удареното, но логиката ми е добре не се бой. Няма да се свързвам със поддръжката , защото не аз а друг човек има нужда и мисле вече го е направил. Той ще каже човека какво се е случило накрая мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам никакъв опит, а в радиус 80 километра също. Ще се пробвам сам,надявам се да не оплескам нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Gangosa написа:

Няма да се свързвам със поддръжката , защото не аз а друг човек има нужда и мисле вече го е направил.

Безотговорно поведение - проблема е на друг, да се спасява... Научи се да си реалист, а не теоретик! Никой от поддръжката няма да си сложи таралеж в гащите, и да седне да обяснява на бай Кирчо от Подуене как да си свържи ключа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Joss Bomon написа:

Никой от поддръжката няма да си сложи таралеж в гащите, и да седне да обяснява на бай Кирчо от Подуене как да си свържи ключа.

То няма нужда да се обяснява.Трябва само схема на свързване.От там нататък ако питащия може да чете схеми, ще се справи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Безотговорно поведение - проблема е на друг, да се спасява... Научи се да си реалист, а не теоретик! Никой от поддръжката няма да си сложи таралеж в гащите, и да седне да обяснява на бай Кирчо от Подуене как да си свържи ключа.

Абе с теб сме на различно мнение и пак ти казвам не съм съгласен с теб пък ти си мисли какво си искаш . Всеки има право на мнение не ми се спори. Темата е да се помага не да се пишат глупости. Така че спирам да си пиша с теб глупости. Още по малко искам да се дразня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...