Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам един много бърз въпрос, понеже не успях да намеря нищо в гугъл, та реших да се допитам тук.
И така колеги, въпросът е следния :
Мога ли да сложа оригиналният радиатор на охлаждането, директно върху процесорите на конзолата, или трябва да взема някакъв друг радиатор, понеже се наложи да сменя и термо пастата отвътре на процесорите, а не ми се играе да слагам защитното капаче, тъй като отново трябва да го прикрепям със силикон, но няма да мога така тънко да го нанеса ?
 Знам, че то служи да поема и разпределя топлината, но се чудех просто дали конзолата ще си работи и без него , тъй като на предният модел (fat), процесорите са на две отделни места, и нямат защитни капачета върху тях, та просто се чудех, ако е същото, и просто са ги побрали на едно място, дали няма да стане директно радиатора върху тях. Питам първо, за да не направя някоя беля.
Благодаря предварително за отделеното време и за отговорите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сглоби я както си е оригинално.

По-добро няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали написах, трябваше да сменя термо пастата...  графичния процесор ми загряваше до 90 градуса почти и бокса се изключваше автоматично. Трябваше му почистване и смяна на термопастата. 
Като цяло търся отговор на въпроса си, другото си го знам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DAIMEX написа:

Нали написах, трябваше да сменя термо пастата...  графичния процесор ми загряваше до 90 градуса почти и бокса се изключваше автоматично. Трябваше му почистване и смяна на термопастата. 
Като цяло търся отговор на въпроса си, другото си го знам :)

Не е проблем с термопастата, за да загрява така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пламена Антонова
      Здравейте!
        Първо искам да се извиня ако има вече подобна отворена тема или темата ми не е за тук. 
        С приятелката ми искаме да си вземем конзола. Живеем на квартира и телевизорът е от на баба ми абитуриентската. Имаме планове да си вземем телевизор, който поддържа 4k или поне HD, но няма да е в близките няколко месеца. Игрите, които искаме да разцъкаме са 2019 edition-ите на Fifa и NBA. Tekken, Mortal десятката или по-стара. Евентуално Gran Turismo или някоя друга с коли/мотори, която поддържа multiplayer. Предпочитаме Playstation, но след Вашата помощ може да се спрем и на Xbox, зависи какво ме посъветвате.
        Със сигурност ще си я вземем от olx. Още едно от колебанията ни е да си я вземем от частно лице или хакната от многото потребители, които се занимават с конзоли и продават количество (аз лично мисля, че са демо версии или мостри, но може и да греша). Според Вас кой е по-надеждният избор? 
        Също така не можем да направим избор между Playstation 3 или Playstation 4. Навсякъде четем различни мнения, различни плюсове и минуси. 4ките прегрявали, трябвало да си платиш за multiplayer и прочее (не знам колко е вярно). Няма да използваме магазина им, няма да играем online, но до колкото разбрах, някои от 4ките поддържали 4k картина (мисля, че беше Pro-то). Относно 3ките - ще дадем по-малко пари, а реално игрите, които искаме тръгват и на 3ки. 
        Играла съм и на xbox, разлика лично не виждам освен, че аналогът е на друго място. Наскоро излезе нов вид Xbox, доста съм се зачудила и за него. Нови в Технополис бяха по 400/500лв.
        Не съм фанатик, не съм гейминг маняк, нямам претенции да имам най-мощното и най-доброто на пазара. Не желая да давам пари за допълнителни екстри, които няма да ползвам. 
        Моля Ви за помощта Ви! Да ми кажете Вашето мнение! Със сигурност повече разбирате от мен, аз знам само как да играя. 😁 
        Благодаря на всички предварително, които ще отделят време да прочетат и отговорят на темата ми! 
        С уважение, 
      Пламена Антонова 
    • от Румен Стоянов
      Здравейте искам помощ , става въпрос за една моя игра на xbox 360  . Играта се казва Fifa 18
      Купих я преди 3 месеца работеше страхотно , този месец забелязах че като играя ми спира играта и зарежда дълго време . Излезе ми надпис : this disc is unreadable . Видях че диска по средата е напукан . Въпросът ми е има ли начин да го оправя  ?? 
      Благодаря за отделеното време  !! 

• от kal32
      Здравейте,
      чудя се от какво даде на късо масления ми радиатор (кафявата жичка изгоря)? Моето най-босо предположение е , че в това черничкото (където свързва всички кабели, как се наричаше?) ако предположим че кафевия е във връзка с кабел номер II, който влиза срвщуположно в кутийката), той идва от двата ключа за първа и втора степен, то тогава оттам се е сбъркала 0-та с 1-ца или обратно. Може би мога да сменя и ключовете и терморелето (това дето се върти за увеличаване на степента от 0-6) и като свържа отново кафевия кабел веригата трябва да си е пак наред

• от Кирил Тодоров
      Здравейте,
      Някой може ли да ми препоръча Playstation зала в София? 
      Играта сам в нас започна да ме отегчава и търся малко по-социално място където мога да играя с други хора.
      Мерси предварително за отговора.

• от Ivelin Dragnev
      Здравейте, искам да попитам от къде точно трябва да обезвъздуша радиатора на парното? 

• Дарение

• Добави ново...