Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

трябва да избера лаптоп за една мадама с малък бюджет около 500 -600 лв. 

Тъй като новите за тези пари са  малко  в стил "таблет",  решихме да е втора ръка с гаранция от някой сервиз. Не съм сигурен дали решението е правилно , но все пак може и да излезе нещо добро.

Ще се ползва за интернет , филми,  и  ако подкара някоя по-тежка програма като Фотошоп, ще е много добре. 

Тя е харесала няколко модела  :

Dell Latitude E7440   -  Този е с IPS екран (май е матов) има SSD , 8GB Ram . Не знам  дали сайта е надежден.

Fujitsu Lifebook S904 - Този , също  не е лош.

За съжаление,  аз съм много отрицателно настроен към процесори с буквата U накрая. 😃 Направо като ги видя и си припомням много ядове.

Гледах и едно Леново ThinkPad T530 , но не го  хареса на външен  вид. 🤔

Така че , ако имате някакви отзиви , предложения,  моля да ги споделите.  И най-важния въпрос, дали да спести още някой лев за нов лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Бих взел първия модел. 

8 гигабайта РАМ - може да му се добави още 8. Има SSD 250 гигабайта. Сравнително добър процесор. Допълнително ако трябва може да се сложи и хард диск. Мой познат ползва такава машина и е доволен от нея.

Фуджицото е с по-малък дисплей и само с 4 рам, а и ще трябва да му се сложи SSD. Колкото до Леновото него просто ще го подмина като лаптоп.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземете този DELL LATITUDE E7450

1 година гаранция и малко по добър процесор от останалите три.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Богатир написа:

Вземете този DELL LATITUDE E7450

1 година гаранция и малко по добър процесор от останалите три.

И с по-лош дисплей!За фотошоп(пък и не само) май няма да е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще бъде първия Dell Latitude E7440 ,

надявам се да работи бързо и да подкара фотошопа , въпреки процесора .

Благодаря за отговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...