Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Искам да ви попитам, тъй като не парадирам, че съм най-големият разбирач на тема коли. Преди няколко месеца си купих Renault Megane Cabriolet (с твърд таван) 2.0 16v 163hp. Уникална количка, наистина градско харчи много, но извънградско е перфектна и адски удобна. ОБАЧЕ, предницата е много ниска, до толкова, че в момента оправям кората под двигателя защото загражда на легнали полицаи и други бабуни. Въпросът ми към вас е, има ли възможност самото окачване на предницата (което е независимо тип McPherson) да се повдигне една идея, и горе долу колко би струвало такава операция?
До колкото съм разучил колата, тя си е дефакто спортна, и тази ниска предница си е + ако се използва за различни предназначения извън road trip-чета с жената.
Това са характеристиките на колата - https://www.auto-data.net/en/renault-megane-ii-cc-2.0-turbo-16v-163hp-10562
Снимките към темата са от кората под двигателя и щетата към тях, коят в момента се оправя. :D
Също така ще ви бъда много благодарен, ако ми препоръчате какви точно болтове трябва да закупя, за да я прикрепя към двигателят отново.

Благодаря предварително !

63681979_455834515217345_830993588144832512_n.jpg

62454857_1570143649787480_54113590042427392_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ти е само за един форум - айде може би два, но за единия съм сигурен: този на БМВ, а другия евентуално оф- роуда. Нищо, че е Рено - питай там, има хора разбират много и са отзивчиви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти ли е хрумвало, че може да са поомекнали пружините примерно и затова да е ниска

Или пък някой да ги е рязал преди теб- много келешчета го правят, да станела по- спортна. Меган попринцип не е ниска колица, включително и кабриото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...