Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Преди няколко дена получих писмо от еБай,че акаунтът ми е ограничен поради съмнение че е асоцииран с друг,който са го

затворили поради нарушаване  правилата(интелектуална собственост).В момента не мога да добавям нови обяви към старите.

Пишат че първо трябва да разреша отворените проблеми в акаунта ми и че съм получил писмо,в което обясняват защо и какво да направя за възстановяването му.Но в писмото не ми обясняват какво да направя.Препращат ме към помощната им страница

от където отново ме препращат към писмото.Бихте ли ми помогнали къде може да е проблема и как да се реши.Другият(затворен)акаунт беше на мой роднина.Той няма компютър и ползваше моят.По-късно ми помогна да си създам и аз акаунт в еБай.Двамата живеем в едно населено място.

Screenshot - 6_14_2019 , 12_17_22 PM.png

Screenshot - 6_14_2019 , 12_23_15 PM.png

Screenshot - 6_14_2019 , 12_11_11 PM.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам от Ebay се съмняват, че просто за двата акаунта стои едно и също лице. Ако в самите регистрации имате еднакви данни ( телефон за връзка, поща, адрес , IP адрес) поради тази и причина ще ви и блокират. Това е само предположение разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си пише : As a result, we've restricted the irot95 account until you can resolve our concerns.

На това с удебеления шрифт трябва да кликнеш - то е линк. Желателно е да си се вписал с irot95 акаунта, както пише на долния ред в писмото.

В съобщенията ти в eBay може да са ти написали още нещо https://mesg.ebay.com/mesgweb/ViewMessages/0

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Изтрий и бисквитките на този компютър преди да се логнеш за решаване на проблема.

Цитат

Hello, Zdravka

Vladimir Tomov
Мистерията става все по-засукана

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш достъп до другия акаунт, който е свързан към твоя, влез там и виж какво са писали, пробвай да разделиш акаунтите, ако не, свържи се със собственика на другия акаунт и виж той дали не може да оправи нещата, би трябвало и той да има подобно писмо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...