Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже в момента се намирам в USA, но скоро ще се прибирам и имам желание да си закупя Apple Watch 4, но бихте ли ми обяснили, понеже се колебая коя точно версия да избера-  Apple Watch GPS или  Apple Watch GPS + Cellular. Четох на разни места каква е разликата, но не ми стана ясно, ако имам договор към теленор дали и колко ще ме карат да доплащам, ако искам да ползвам интернет и коя версия си заслужава повече според вас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без/с вгграден мобилен телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikolayrm11 написа:

Здравейте, понеже в момента се намирам в USA, но скоро ще се прибирам и имам желание да си закупя Apple Watch 4, но бихте ли ми обяснили, понеже се колебая коя точно версия да избера-  Apple Watch GPS или  Apple Watch GPS + Cellular. Четох на разни места каква е разликата, но не ми стана ясно, ако имам договор към теленор дали и колко ще ме карат да доплащам, ако искам да ползвам интернет и коя версия си заслужава повече според вас?

В първия вариант часовника се връзва с апаратът ви с блутут и ползва неговия ресурс, а във втория имма възможност да ум сложите отделна сим карта и го ползвате автономно - тоест при спортуване или преходи в планината или каквото и да е друго занимание, телефонът ви може да си го оставите в къщи и да извършвате заниманието си само с часовника на ръката.

Относно договора с Теленор не ви разбирам въпросът какво питате, за да отговоря така, че да съм полезен.
Ако нямате в момента и тепърва ще сключвате договор с български мобилен оператор, бих препоръчал А1 не за друго, а имат услуга Екстра Сим. (това при положение, че ще ползвате мобилен телефон и часовник заедно)
Тоест имате един договор с определено количество интернет и гласови услуги на една Сим карта, но с Екстра Сим срещу 3.60 на месец ползвате същия интернет и минути на втора сим карта, без допълнителни утежнения.
И двете карти звънят при входящо обаждане и вие избирате дали да приемете обаждането от апарата или от часовника, а и двете карти имат интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да дам 500$ за това? Слънчасал ли съм или чавка да ми е изпила акъла? Ето ти клипче от един украинец, 20 години тираджия там.

На канала му има и други интересни неща. Примерно ми беше интересно каньон, пълен с вода като норвежки фиорд:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...