Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Вчера някой ми изпрати СМС с име FACEBOOK и пише "Verwende (6 цифрен код) als Anmeldecode für HOLLA (Account Kit von Facebook)" след 5 секунди ми звънни някакъв номер +35314378879 от Dublin. Аз естествено не вдигнах, защото e много съмнително и веднага блокирах номера.
Има ли как да проверя дали телефона ми има вируси и т.н. ?
В момента живея в Германия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Joss Bomon написа:

Сканиранията показват, че всичко е наред. 

Вероятно от фейсбукса са ми откраднали номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попита как да провериш за вируси и ти дадох нужното за проверка. Другото е друг проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Няма как да хванеш нещо само от обаждане или получено съобщение. Спи спокойно.

Редактирано от killchain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

112 - е отговора ми ....

Не се чуди, а потърси помощ ...

Успех!

п.п. Все пак в момента живееш в Германия ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Blue_Hulk написа:

Вчера някой ми изпрати СМС с име FACEBOOK и пише "Verwende (6 цифрен код) als Anmeldecode für HOLLA (Account Kit von Facebook)"

Това е опит за хакване на фейсбук или подслушване на смартфона ти.Дано не си кликал върху някой линк от този СМС...!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам периоди,в които звънят от чужди номера(Австралия,Англия,Италия и др.).Имам вече към 30-тина в черния списък.Нищо притеснително,освен ако не вдигнеш.Предполагам е за натрупване на сметките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно! Важното е да не вдигам на съмнителни номера и да натисна някой от линкове. Благодаря на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, bojoviki написа:

Имам периоди,в които звънят от чужди номера...Предполагам е за натрупване на сметките.

Не е за натрурване на сметки.Това е знак,че този телефон се подслушва...!Ако бързо  вдигнеш още от първия звън и няма никой огсреща е сигурно.Така правят проби.Става въпрос,ако са неизвестни телефонни  номера,от други  държави(може да са различни държави,за да си мислиш че е грешка).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Димитър 59 написа:

Това е знак,че този телефон се подслушва...!Ако бързо  вдигнеш още от първия звън и няма никой огсреща е сигурно.

Не мисля,че е за подслушване.Би трябвало да става след някой линк от смс.А и не трябва да вдигаш светкавично,звънят доста дълго време.Просто затварям и блокирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, bojoviki написа:

Не мисля,че е за подслушване.Би трябвало да става след някой линк от смс.А и не трябва да вдигаш светкавично,звънят доста дълго време.Просто затварям и блокирам.

Ти си мисли както искаш.Но се замисли как и какво да говориш по този телефон!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...