Премини към съдържанието
Войсмил

Защита на лични данни! Как може да ни излъжат със три имена и рожденна дата!

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

преди 11 часа, haidukpikaso написа:

Пиши нещо по темата

Леле, ти ще дойдеш нагла до безобразие! Кой ли започна с персоналните определение? Кой се включи некомпетентно, но с увереност, в темата? Не е зле да се замислиш за поведението си! Не, че ми дреме - както по-горе написах ти си няк'ва словослагателка с огрооомно самомнение. Твоите мисли за мен са ми по барабану.
А колкото до темата - вече написах каквото имаше да пиша.
Аре, ас отлитам.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Войсмил написа:

Сега и аз съм стресиран, че този застраховател като ми има данните, трите имена и рождената дата дали може да направи нещо със което да имам главоболия? Как мога да разбера след време дали някой нещо е правил със мойте данни зад гърба ми?  От МВР или общината?  Има ли от какво да се притеснявам и какво е възможно да направи?    Дайте съвет как да се защитя !

Ако имате и най-малкото съмнение, че въпросния човек е измамник или т.н., то подайте сигнал за него в районното на МВР.

Няма да Ви разубеждавам и да ви убеждавам, че по тези данни и дори с други някои, може да ви навреди или пък, че не може.

По скоро се обърнете към някой било то адвокатска колегия или нотариална служба, за консултация по въпроса до колко е възможно да се злоупотреби с вашите лично данни. Това е по отношение на някакъв вид превантивност.

Личното ми мнение е, че няма опасност от това, че някой Ви има личните данни и т.н. Най-малко трябва да се види въпросния брокер дали е регистриран да може да работи с лични данни или не. В тоя случай се гледа - Коя е фирмата и най-малко има ли въпросната личност или фирма някакъв вид регистрация по закона за обработка на личните данни.

Това е на пръв прочит гледната ми точка по поставената от Вас тема.

Успех!

п.п. Съвет - определено потърсете професионално мнение срещу заплащане. Някакви разходи от типа 35, 50, 100 лева не мисля, че са хвърлени на вятъра, защото въпросната проблематика е сериозна. Касае Вашия живот!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...