Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Още си търся лаптоп. Претенции нямам, ще го ползвам за сърфиране, филми и музика. Бюджета е между 800 и 1500лв, спрял съм се на няколко модела, в емаг има някои промоционални, сравних им цените с други сайтове и изглеждат по ниски. Щях да чакам черния петък, но на техника не пускат много големи отстъпки. Тези ги гледам от вчера, но не мога да избера, гледам уж всичко да има ССД, поне 2 или 4Гб видео, пък не разбирам дали i5 примерно или AMD. , всеки най вероятно ще ми свърши работа, но предпочитам и вашето мнение. Предполагам и цените им са добри.

1   6

2.  7

3.  8

4

5

Ardes

Ardes

Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В горната част на бюджета има Acer Aspire 7 със Intel Core i7-8750H, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, 1TB HDD, 8GB DDR4, а за малко пари отгоре има същия + 120GB SSD. Сравнително качествен модел за парите си.

Естествено ако е само за интернет и филми идва малко в излишък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, zlinaka написа:

В горната част на бюджета има Acer Aspire 7 със Intel Core i7-8750H, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, 1TB HDD, 8GB DDR4, а за малко пари отгоре има същия + 120GB SSD. Сравнително качествен модел за парите си.

Естествено ако е само за интернет и филми идва малко в излишък.

Да, малко ще ми е излишно. Рядко сигурно и ще го ползвам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджета ти е доста плаващ.

Хубаво е да се изясни първо както ви трябва.

Гледане на филми. На екрана на лаптопа или на външен екран? Филми с какво качество? Съответно - екран FHD, IPS. Звук - вградени говорители, външни колони, слушалки? Съответно за портове може да се помисли какви трябва да има. Също така тези филми къде ще се свалят - ако си само с 250GB SSD?

Музика - отново съхранение и крайно устройство за възпроизвеждане на звука.

Интернета е доста лаком така, че трябва да си наясно какво и колко ще се отваря! - съответно процесор и памет.

За какво ти е външно видео?

Глобалния въпрос защо лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, musicmania написа:

Да, малко ще ми е излишно. Рядко сигурно и ще го ползвам. 

Излишно няма като си тръгнал да купуваш вземи максималната машина всеки ден техника не се купува, аз съм на тоя принцип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, musicmania написа:

Здравейте. Още си търся лаптоп. Претенции нямам, ще го ползвам за сърфиране, филми и музика

За 500 600 лв лаптоп ще ти свърши чудесна работа даже и втора употреба да е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, plamen_petrov_80 написа:

Бюджета ти е доста плаващ.

Хубаво е да се изясни първо както ви трябва.

Гледане на филми. На екрана на лаптопа или на външен екран? Филми с какво качество? Съответно - екран FHD, IPS. Звук - вградени говорители, външни колони, слушалки? Съответно за портове може да се помисли какви трябва да има. Също така тези филми къде ще се свалят - ако си само с 250GB SSD?

Музика - отново съхранение и крайно устройство за възпроизвеждане на звука.

Интернета е доста лаком така, че трябва да си наясно какво и колко ще се отваря! - съответно процесор и памет.

За какво ти е външно видео?

Глобалния въпрос защо лаптоп?

Филми си гледам на телевизора, но може да се наложи и на него. Клипове предимно FullHd.

Звука ще си го слушам от него, няма да ползвам колони.

Външното видео, предполагам, че е хубаво да го има дори и 2Гб.

Лаптоп ми трябва, понеже нямам вкъщи, а и ми трябва за работа, само подбор на снимки, нищо друго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, musicmania написа:

Външното видео, предполагам, че е хубаво да го има дори и 2Гб.

Да има още един компонент който може да дефектира!

Видео картите никога не са и никога няма да почнат да се мерят в GB! За да искаш да вземеш външно видео трябва да си наясно за какво ти е то.

Нямаш в къщи лаптоп или настолна машина? Ако ще го ползваш в къщи - лаптоп ли е най-удачно?

Филмите можеш да ги гледаш на телевизора, но пуснати от лаптопа или самостоятелно на него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За къв чеп ти е външното видео ?Ще играеш некви пуцалки ве :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...