Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не търся кой знае какво, ще се ползва за гледане на филми и музика, не ми е нужно да са супер силни, рядко ще се увеличават като цяло. Бюджетът ми е около 100лв. Ако може да ми предложите по-добрите модели за тези пари, колкото да стават за нещо. Четох малко и моделите на които се спрях са edifier r1280 и r980t. Може да предложите и нещо друго или да кажете едно мнение за тези, разликата им е 40лв

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами моите са ей тези https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280t-2-0-p212560142/ и съм супер доволен, може би от 2 години съм с тях и са си здрави. Хубав звук си вадят, е нямат буфер и баса няма как да очакваш да е много сериозен, но към другите звуци нямам оплаквания. За парите са си топа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, z0om , написа:

Ами моите са ей тези

подкрепям напълно - всекидневна работа ,от близо година ги имам - мисля че за цената са супер !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бързо сравнение ми казва, че R980T нямат дистанционно и са с малко по-ниска номинална мощност и по-големи изкривявания, т.е. най-вероятно и усилвателят е малко по-маломощен. Ако имаш възможност, чуй как звучат двата модела.

Сега виждам и че врътката за звука на R980T е отзад, тази на R1280T - отстрани, на по-удобно място; R1280T имат и контрол на високи, не само на ниски (колко е читав никой не знае, но... ).

преди 31 минути, z0om , написа:

е нямат буфер

Остана и да имат.

1200px-DO-Zollern-II-IV_8590.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи тези 40лв повече за 1280 си струват? Иначе съм от Варна, ако някой знае къде са налични, моля да пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Pein написа:

Значи тези 40лв повече за 1280 си струват? Иначе съм от Варна, ако някой знае къде са налични, моля да пише.

цък и цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

z0om ,  

е дал линк в поста си 118лв  с безплатна доставка

https://www.ozone.bg/product/edifier-r1280t/?utm_source=pazaruvaj&utm_medium=cpc&utm_content=Games&utm_campaign=pazaruvaj-games

и моите ги взех от тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах r1280db за 125лв, не знам дали си струват, по ревюта гледах, че има известна разлика м/у тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...