Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте поръчах си течност за вейп (безникотинова) и искам да попитам дали еконт ще ми направят проблем като не съм навършил 18 години 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако въпросното не е в списъка със забранени неща, то - Не!

Успех!

п.п. Дано въпросното нещо не е ... прочие ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.п. Поне лична карта трябва в някои случаи ...

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако на пратката е написано какво съдържа, може да те попитат. Иначе лична карта искат винаги за каквото и да било - все пак трябва да докажеш, че си получател.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди и пробвай , зависи на кой попаднеш в Еконт. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 часа, FSG FleX написа:

Здравейте поръчах си течност за вейп (безникотинова) и искам да попитам дали еконт ще ми направят проблем като не съм навършил 18 години 

НЕ! Трябва да си пълнолетен!

преди 51 минути, Бултрас написа:

Отиди и пробвай , зависи на кой попаднеш в Еконт. 

Няма зависи. Нещата са доста затегнати и никой няма да си рискува работата!! Да не говорим, че там всичко се следи на камерите и всеки внимава да няма нарушения.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Да не говорим, че там всичко се следи на камерите и всеки внимава да няма нарушения.

на камерите как само се виждат данните от ЛК

9592276u.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

на камерите как само се виждат данните от ЛК

9592276u.png

Не пиши глупости! На камерите всичко се вижда, а и нали се сещаш, че лесно може да се провери стоката на кой е дадена. Да не говорим, че първото нещо, което се следи е искането на ЛИЧНА КАРТА. Имам познати в Еконт и престанете да давате малоумни съвети, защото ако постващият пострада трябва вие да сте подведени под отговорност. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте занимавам се от скоро с търговия и правя доставки с Еконт в рамките на България , обаче всичките ми поръчки които получавам от чужбина не мога да изпълня защото еконт  нямат офиси в чужбина почти а доставката до някой от тях е по скъпа от самата стойност на стоката което демотивира купувачите. Другият вариант е Български Пощи обаче там нещата отнемат много време и понякога получателите  съм чувал не си получават стоката и най големия минус е че Български пощи не предлагат услугата наложен платеж - стока срещу пари . Както се сещате има голяма вероятност ако изпратя една стока безплатно получателят да си я вземе и въобще да не заплати стойността и , за това предлагам на купувачите да преведат пари по банков път предварително за стоката  за да не изгоря обаче те от своя старана те казват каква е гаранцията, че като преведем пари ще си получим стоката а няма само да изгорим с Пари . Съответно получава се затворен кръг и така нито аз искам да рисуквам нито клиентите  и така сделките пропадат . За това моля за съдействие знаете ли някоя куриерска фирма която да предлага  изпращане на стока - колет с наложен платеж и Преглед и тест преди заплащане както е по еконт само че да е международно в конкретния случай ми трябва за Лондон но съм получавал запитвания от Белгия , Париж , Берлин, Брюксел Вашингтон , Мадрид , Виена и тнт . 

• от РАМЕР ГРУП
      Здравейте! Искам да попитам някой занимавал ли се е и може ли да ми обясни, как да добавя някоя от тези  платформи на Еконт http://www.econt.com/iasp/. Благодаря!
    • от Недко
      Здравейте !

Оформих пратка с модула на Еконт в сайта OLX. Избрах куриерска услуга, от врата до врата.
      Куриерът не дойде до края на работното си време и аз позвъних на централата им за подробности.
      Разбрах, че освен избора на опция с радиобутон "От врата на подателя", на втората страница трябвало да щракна на "бутонче" "заяви куриер на адрес" или нещо подобно.
      Говорих с диспечерите на Еконт и стана ясно, че с еднакви браузъри Google Chrome, само на моя екран "липсва" "бутона" "заяви куриер на адрес", а при тях се вижда
      Снимах екрана и им изпратих мейли със снимките на двете страници на формуляра, за да се уверят, че наистина бутона го няма.
      Посъветваха ме да изчистя кеша на браузъра.
      .....
      Въпросите ми са :
      1. Мислите ли, че причината е тази ? Може ли да бъде друга причина, примерно OS Windows XP Pro (лицензирана) да е твърде стара ? Или антивирусът Avast да спира част от кода на формуляра ?

2. Има ли начин да се чисти кеша избирателно, за да останат паролите на сайтовете, част от историята, отметките ... или кеша главно с това е пълен ?
      .......
      Виждал съм една папка с Temporary Files на Internet Explorer, която беше пълна с флаш видеоуроците, които гледах преди няколко години, докато учех работа с графични програми. Google Chrome има ли такава папка и как да я намеря ?

Предварително благодаря !

• Дарение

• Добави ново...