Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Значи имам проблем със едни bluetooth слушалки когато ги вържа към телефона си и wifi  я става неизползваем не зарежда абе като цяло ужас щом ги ръзкача и се управя веднага ако някои има решние на проблема да пише пс с мобилен нет не е така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 25 минути, Mitko 2004 написа:

Значи имам проблем със едни bluetooth слушалки когато ги вържа към телефона си и wifi  я става неизползваем не зарежда абе като цяло ужас щом ги ръзкача и се управя веднага ако някои има решние на проблема да пише пс с мобилен нет не е така

Страшна информация даде. Марка и модел на телефона, на слушалките и как точно безжичната свързаност става неизползваема. Има ли някаква грешка, която ти дава.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е телефона, какви са слушалките? Правописа да не го коментираме. 

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Страшна информация даде.

Нещо ми се върти в ума че има включен режим за пестене на батерията ама нека даде повече инфо че да го мислим. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 минути, AAUUXX написа:

Какъв е телефона, какви са слушалките? Правописа да не го коментираме. 

Нещо ми се върти в ума че има включен режим за пестене на батерията ама нека даде повече инфо че да го мислим. 

Въртенето води до това, че ти става лошо ;)  Поне при мен е сигурно!!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Въртенето води до това, че ти става лошо ;)  Поне при мен е сигурно!!

Много си прав, залагаш на сигурно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Много си прав, залагаш на сигурно :D

Малко офтопик, но навремето имаше въртележки по сборовете. Малко само да ме завъртиш и резултатът е хубав и ясен. Странното е че съм се возил на самолет и кораб и там нямам проблем. Но ако ме сложил в автомобил на задната седалка и натиснеш няколко пъти спирачката и съм дотам. Ако аз обаче карам автомобила мога да си я натискам екстремно колкото искам. Не знам дали е внушение или просто съмси дефектен. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Емил Костов написа:

Малко офтопик, но навремето имаше въртележки по сборовете. Малко само да ме завъртиш и резултатът е хубав и ясен. Странното е че съм се возил на самолет и кораб и там нямам проблем. Но ако ме сложил в автомобил на задната седалка и натиснеш няколко пъти спирачката и съм дотам. Ако аз обаче карам автомобила мога да си я натискам екстремно колкото искам. Не знам дали е внушение или просто съмси дефектен. :lol6:

:offtopic_s:

Хем е внушение хем и с вестибуларния апарат, не си само ти така, аз също не издържах на въртележки ама с пътуването не съм имал проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, AAUUXX написа:

:offtopic_s:

Хем е внушение хем и с вестибуларния апарат, не си само ти така, аз също не издържах на въртележки ама с пътуването не съм имал проблем. 

По вероятно си е до тренинг, но и внушението е страшна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ми се върти в главата, че wi-fi и блутут връзката работят на една и съща честота.

Да проверя за по-сигурно....https://helpguide.sony.net/mdr/as800bt/v1/bg/contents/TP0000547683.html

По-точно тази част:

Цитат

мущение от други устройства

Понеже BLUETOOTH използва честота 2,4 GHz, същата като при някои Wi-Fi комуникации (IEEE802.11b/g/n), използвано наблизо Wi-Fi устройство може да причини смущение, което да доведе до шум, невалидна връзка или влошаване на скоростта на комуникация. В такъв случай направете следното:

• използвайте този уред на най-малко 10 м от Wi-Fi устройството;
  • ако уредът се използва на по-малко от 10 м от Wi-Fi устройство, изключете Wi-Fi устройството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ice_lion__01 написа:

Мен ми се върти в главата, че wi-fi и блутут връзката работят на една и съща честота.

Възможно е, макар че не знаем за какви устройства става въпрос. При мен на телефона,  таблета и лаптопа си работят bluetooth и wi fi заедно без проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

ако уредът се използва на по-малко от 10 м от Wi-Fi устройство, изключете Wi-Fi устройството.

Що за глупости са това - значи за да не става смущение на Bluetooth да се изключва маршрутизатора по тази логика ?

преди 10 часа, ice_lion__01 написа:

По-точно тази част:

По-скоро трябва да се смени канала на излъчване на радиото на маршрутизатора. Този "ефект" е от интерференция на Bluetooth с WiFi.

Това съм го наблюдавал и при мен с Bluetooth колонка !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...