Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мисля да сменям андроидите и да тествам някой iphone ,че много ми ги хвалят,но не ми се дават 2 чанти пари за нов,та въпроса ми е дали някои си е взимал 2-ра ръка от така наречениетео refurbished.Гледам из нета че имат и гаранции,което ми изглежда като по-оферта от втора ръка от някой от olx.В момента гледам от ТУК вариантите и мисля максимум до около 400лв да дам.iPhone 6 Plus 64gb или iPhone 7 32GB най-вероятно.Кои са по читави,не са много нови и би трябвало доса хора да имат наблюдение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WOW 3 години за смартфон като цяло си е рекорд,поне от личните ми наблюдения до сега с LG и samsung  :) Иначе сега гледам седмицата в хоп.бг е 599лв и ми идва доста :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен лично този телефон ,  докато не изгори (да чукна на дърво) няма да го сменя. Летял е по всякакви начини ") напълно ми покрива нуждите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седи си с Дроида. Айфонецът е за кифлички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искате да пробвате iOs, най-добре е да започнете с iPhone 7 32GB
Защото от моя лична гледна точка и аз, използвайки iPhone 6 Plus, в момента е доста слаб. Вероятно това ще предизвика закъснение, заекване. Използвам само Facebook, за да гледам видеоклипове на страници като FB2Mate, но 6 Plus също ме направи нещастен.
Вероятно 4 години е твърде дълго за телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...