Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Стоя на Minecraft Launcher-а и не мога да пусна по-голяма версия от 1.8.9. Дори и Optifine не ми тръгва на 1.8 версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.06.2019 г. в 19:44, Somebodyes написа:

Стоя на Minecraft Launcher-а и не мога да пусна по-голяма версия от 1.8.9. Дори и Optifine не ми тръгва на 1.8 версия.

Коя версия се опитваш, да стартираш и аз имах същия проблем и го оправих?

на 20.06.2019 г. в 19:44, Somebodyes написа:

This has happened to me before also. It is probably either of two things Problems 1. Something happened to your java and/or you are outdated in version 2. Maybe from modding something messed up in your .minecraft file and the path to start up no longer works.
Solutions 1. go to http://java.com/en/ and download/redownload the latest version of java for your appropriate syster ex. windows, mac, etc.
2. Navigate to you .minecraft file ( go to options in launcher and pressing game location on disk) and delete everything. Next open your launcher and choose options and press force update
ese things and see if that works. Hope I could help and if you need further help comment on my post so I can see it.

преди 2 минути, Jordan_Nz написа:

Коя версия се опитваш, да стартираш и аз имах същия проблем и го оправих?

This has happened to me before also. It is probably either of two things Problems 1. Something happened to your java and/or you are outdated in version 2. Maybe from modding something messed up in your .minecraft file and the path to start up no longer works.
Solutions 1. go to http://java.com/en/ and download/redownload the latest version of java for your appropriate syster ex. windows, mac, etc.
2. Navigate to you .minecraft file ( go to options in launcher and pressing game location on disk) and delete everything. Next open your launcher and choose options and press force update
ese things and see if that works. Hope I could help and if you need further help comment on my post so I can see it.

Ъпдейтни версията на Java-та и си актуализирай драйвера, за видео картата до последната версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...