Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

свалих най-новата версия и си я инсталирах на хостинга, но има няколко неща, които искам да се коригират а не намирам как.

ползвам тема 2017 и искам :

да няма дата на първата публикация 

здравейте да е без линк

вляво пише публикации. ако може да се махне или да го преименувам на главно меню

благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Ако питаш тези неща как се правят значи идея си нямаш какво е това Wordpress  и как се работи с WP теми.

2. Тези действия няма да се отразят на бързината на сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

At its core, WordPress is the simplest, most popular way to create your own website or blog.

Не казвам, че имам идея как се работи с wordpress теми. просто не намерих как да променя нещата и ползвам форумите по предназначение.

бърз старт е в кавички и идва от да кажем quick start guide, basic setup...

// По пет стотинки на мнение ли ти плащат ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Daylight Dancer написа:

Не казвам, че имам идея как се работи с wordpress теми. просто не намерих как да променя нещата и ползвам форумите по предназначение.

бърз старт е в кавички и идва от да кажем quick start guide, basic setup...

// По пет стотинки на мнение ли ти плащат ?

Аз се опитвам да ти помогна. Не, не ми плащат пари за мнение. Поне половината потребители са с доста повече мнения от мен. Просто съм от 2008 година в този форум. 

Нямаш елементарни познания от това как се използва Wordpress. Мога да ти дам линкове с уроци, които може да изгледаш и да се научиш иначе е безпредметно. Въпросите, които задаваш се водят първи стъпки в Wordpress.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...