Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Според законите като си на 16 вече може да имаш работа с позволение на родителите, нали така? Някой предлага ли някаква надомна работа от компютър поравене на документи, видео обработка, редактиране на документи или нещо подобно? Живея в малък град и мисля, че няма да намеря нещо толкова качествено. Да ще търся и ще гледам да си намеря, но мисля, че няма да е много полезно.. Та поне като ще е така, поне да обединя надомна работа и някоя друга работа.. Може би е глупаво и трудно, но искам да изкарам пари да мога да си взема неща, които много ми трябват. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен търсиш бърза фитка за лятото, а он- лайн вариянтите не предлагат такива - нямаш ли приятелчета по морето или София, да се закачиш на някой строеж или по заведения нещо.  За това, което питаш отнема доста време, нещата се случват бавно и не е особено доходно - то е по- скоро "м/у другото", колкото да падне някой лев, когато имаш свободно време. Постепенно вече, като понавлезеш в материята ще намериш вариянти и за въз по- прилични парици, но пък тогава ще си и по- зает т.е. свободното време все повече ще се превръща в работно време. Най- добре се хвани на някой строеж, ще си видиш парите по- бързо и ще усвоиш занаят, с който винаги ще можеш да си изкарваш прилични доходи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, sound написа:

Най- добре се хвани на някой строеж

Ти го уби! :cantbelieve:

Шайката иска да изкарва пари седнал /щото няма как легнал... т.е. се сещам и за такава "работа"/, между цъкането из фейса и времето за хапване, а ти говориш за тежък физически труд... Сега ще скокнат философите и ще докарат от 10 кладенеца вода, как е малък за такъв труд и още му се оформят костите... и колко е вредно... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ще е този дето ще наеме непълнолетен за работа на строеж? Никой няма да си сложи таралеж в гащите. Ами ако стане злополука с него какво правим?

Отделно, че няма да издържи и два дни в тези условия? Не ги гледайте фитнесджиите с големите мускули. Накарай ги да качат само един чуваЛ 50кг. материал до 5-тия етаж например и на втория чувал са клекнали и задъхани, а после няма и да дойдат щото "имали мускулна треска".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ice_lion__01 написа:

Отделно, че няма да издържи и два дни в тези условия?

Ами, ако издържи? Инак нормални разсъждения за човек, който потен вода не е пил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ice_lion__01 написа:

Накарай ги да качат само един чуваЛ 50кг. материал до 5-тия етаж например и на втория чувал са клекнали и задъхани, а после няма и да дойдат щото "имали мускулна треска".

Те сега торбите ги правят и по 5-10-25 кила. Да има и за фитнесджии и за  непълнолетни и др. по- слаботелесни:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Joss Bomon написа:

Ти го уби! :cantbelieve:

Шайката иска да изкарва пари седнал /щото няма как легнал... т.е. се сещам и за такава "работа"/, между цъкането из фейса и времето за хапване, а ти говориш за тежък физически труд... Сега ще скокнат философите и ще докарат от 10 кладенеца вода, как е малък за такъв труд и още му се оформят костите... и колко е вредно... 

Добре, хубаво, съгласен съм с теб. Първото, което е искам да кажа, че не търся пари с които да се издържам, но поне да не взема  някакви жълти стотинки. Хайде 21 век е, века на технологиите и интернет, съмнявам се да няма поне 1 място такова. Второто, което искам да кажа е, че нямам проблем с тежките работи, не ме мързи. Проблема е, че както каза един човек по-нагоре

преди 17 часа, ice_lion__01 написа:

Кой ще е този дето ще наеме непълнолетен за работа на строеж? Никой няма да си сложи таралеж в гащите. Ами ако стане злополука с него какво правим?

Въпроса  е, че аз искам работа, но няма толкова работни места и няма да има къде да ме вземат. Това не значи, че съм мързелив или несръчен. С удоволствие бих работил, защото не искам лятото ми да се пропилее само в разкарване по улицата. Реших, че ще има някой, който ще има нужда от такова нещо, редактиране на документи, таблици, видео обработка, пък като му хареса може и да се отплати, не всеки има време за това. : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Bryca03 написа:

Въпроса  е, че аз искам работа, но няма толкова работни места и няма да има къде да ме вземат.

Ами, ако има :Д - готов ли си за чирак: ще забъркваш материала, ще носиш кофи с вода, торби с вар, цимент, инструменти и т.н.?  На ингилизите из селцата покрай Павликени не може да им се насмогне - нямало къде да те вземат хахаххах има, има, ма нейсе. Тези дни пробвам един сайт, ако има фитка ще ти пиша, но пак ти казвам - не очаквай нещо кой знае какво, по строежи ще изкараш хем повечко, хем и по- бързо, който и от строителите в Павликени да попиташ за работа, ще те вземат; докато по нишата, която търсиш някакъв доход се изкарва мнооого бавно, парите не ги виждаш веднага и, както вече са ти обяснили колегите, повечето са измама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По нашенско, в стрителството надниците са между 40 и 50лв., но за толкова не си дават зор, и само сянката и биричката търсят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Joss Bomon написа:

По нашенско, в стрителството надниците са между 40 и 50лв., но за толкова не си дават зор, и само сянката и биричката търсят...

Къде това? Из търновско зор дават 40лв. за чираци - всъщност даже към момента не знам да има такава оферта. По принцип 30лв, нагоре вече само за майстори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, sound написа:

Ами, ако има :Д - готов ли си за чирак: ще забъркваш материала, ще носиш кофи с вода, торби с вар, цимент, инструменти и т.н.?  На ингилизите из селцата покрай Павликени не може да им се насмогне - нямало къде да те вземат хахаххах има, има, ма нейсе. Тези дни пробвам един сайт, ако има фитка ще ти пиша, но пак ти казвам - не очаквай нещо кой знае какво, по строежи ще изкараш хем повечко, хем и по- бързо, който и от строителите в Павликени да попиташ за работа, ще те вземат; докато по нишата, която търсиш някакъв доход се изкарва мнооого бавно, парите не ги виждаш веднага и, както вече са ти обяснили колегите, повечето са измама.

Всъщност аз работих такова нещо.. Не ме бърка пак да работя такова, не съм мързелив, даже искам. Лошото е, че няма къде да отида.. Питал съм.. Питал съм на много места, поне 20. Едва успях да се набутам на едно място и изкарах 40 лева и повече не ме потърсиха, а работих по-чевръсто от всички. Всъщност работих и на едно друго място - Хайпро. Занимават се с износ на кокошки. Но проблема е, че за да изкарам нещо по-хубаво трябва да работя през нощта.. Защото през денят не дават много, пък и бавят парите.. И друго има.. Там са някакви некадърници.. Много бавни, сакати.. Нямам идея кво друго ми остава да правя..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Bryca03 написа:

Едва успях да се набутам на едно място и изкарах 40 лева и повече не ме потърсиха, а работих по-чевръсто от всички.

Къде? А в хайпрото се изненадвам, че са те взели, макар че и те взеха да реват за работна ръка, но там е гадна история - щом си издържал на този прекрасен аромат, значи си упорит.

Ако имаш къде/ на кого да продаваш разни екстри за игри: ключове, кодове, rp euw, steam, battlle. net, CS: GO skins и прочие, съвсем законно и проверено, пиши ми на лични. Пък и да нямаш, ако искаш да си правиш за теб такива - гледам в инфото ти пише, че имаш геймърски интереси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, sound написа:

Къде?

Ами това е дълга и широка история.. То те бяха някакви на повиквателна..

Ако имаш къде/ на кого да продаваш разни екстри за игри: ключове, кодове, rp euw, steam, battlle. net, CS: GO skins и прочие, съвсем законно и проверено, пиши ми на лични.

Точно това нямам, но ако имам възнамерявам да го правя

Пък и да нямаш, ако искаш да си правиш за теб такива - гледам в инфото ти пише, че имаш геймърски интереси.

Ами искам да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...