Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте искам помощ , става въпрос за една моя игра на xbox 360  . Играта се казва Fifa 18

Купих я преди 3 месеца работеше страхотно , този месец забелязах че като играя ми спира играта и зарежда дълго време . Излезе ми надпис : this disc is unreadable . Видях че диска по средата е напукан . Въпросът ми е има ли начин да го оправя  ?? 

Благодаря за отделеното време  !! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Troxier написа:

Потърси втора ръка здрав диск, няма как да поправиш този. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз искам fifa 18 😰

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Troxier написа:

Е аз искам fifa 18 😰

Добре, такъв си търсиш все ще има някой да продава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Troxier написа:

Няма ни във olx и bazar търся ама не намирам 

Може да опиташ да го копираш на здрав диск 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Troxier написа:

Няма ни във olx и bazar търся ама не намирам 

Погледни този линк, защото аз нищо не разбирам от игри. Ако има твоята версия си я изтегли и запиши на нов диск. За да теглиш, обезателно ще ти поиска регистрация. 

Линк:  https://rutracker.org/forum/tracker.php?nm=Fifa%2018

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Колев60 написа:

Погледни този линк, защото аз нищо не разбирам от игри. Ако има твоята версия си я изтегли и запиши на нов диск. За да теглиш, обезателно ще ти поиска регистрация. 

Линк:  https://rutracker.org/forum/tracker.php?nm=Fifa%2018

За пиратски игри трябва хак на конзолата, най- добре да опита да копира диска който има на здрав. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

За пиратски игри трявбва хак на конзолата, най- добре да опита да копира диска който има на здрав. 

Може да е точно така, но съм споменал, че нищо не разбирам от игри. Постарал съм се да му помогна, ако я има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Troxier написа:

Ок ще пробвам

Правиш copy не да го сваляш на хард диска и запишеш след това! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Atanas Daimex
      Здравейте. Имам един много бърз въпрос, понеже не успях да намеря нищо в гугъл, та реших да се допитам тук.
      И така колеги, въпросът е следния :
      Мога ли да сложа оригиналният радиатор на охлаждането, директно върху процесорите на конзолата, или трябва да взема някакъв друг радиатор, понеже се наложи да сменя и термо пастата отвътре на процесорите, а не ми се играе да слагам защитното капаче, тъй като отново трябва да го прикрепям със силикон, но няма да мога така тънко да го нанеса ?
       Знам, че то служи да поема и разпределя топлината, но се чудех просто дали конзолата ще си работи и без него , тъй като на предният модел (fat), процесорите са на две отделни места, и нямат защитни капачета върху тях, та просто се чудех, ако е същото, и просто са ги побрали на едно място, дали няма да стане директно радиатора върху тях. Питам първо, за да не направя някоя беля.
      Благодаря предварително за отделеното време и за отговорите
    • от Rangel92
      Здравейте,
      Имам xbox 360 и искам да играя Fifa 13 с приятел, който се намира в Англия. До скоро и аз бях там и играхме без проблем в режим Online Friendlies. След като вече съм в България обаче не можем да се свържем, винаги излиза Loading, след това - Connection lost. И двамата си играем без проблеми в онлайн режим със случайни съперници, но помежду си не можем да се свържем.
      Аз ползвам интернет на Vivacom. Прочетох, че може да трябва да се пренасочат портове, да се въведат промените в NAPT и т.н. Аз имам достъп само до my.contact.bg. Не мога да отворя обаче 192.168.1.1, от Виваком не дават user & pass, не мога да променам UPnP настройките, защото това го няма в My.contact, а също четохме, че може да е проблем за връзката.
      Рутерът е някакъв странен Smartcom, на гърба му пише SAM.
      Ще се радвам, ако можете да помогнете.
    • от Zippy
      Търся си емулатор,с който контролите от контролер на Xbox 360 да ги прехвърли на клавиатура и има ли такъв ? защото аз намирам как от такъв за xbox да се прехвърлят върху обикновен джойстик. Ако знаете някакъв  споделете  
    • от Sceep
      Привет на всички.
      Споделете някакви заглавия подходящи за 6 годишно момче, без значение от жанра. Няма кинект.
      Сега се радва на Rayman и о.О ФИФА 15 (силно казано я играе). Иска да играе и нещо с коли ама да не е сложно - та си мисля няма ли игра от рода на Марио карт за Xbox 360?
      Благодаря предварително за отговорите.
    • от V. Georgiev
      Здравейте Искам да ви попитам има ли изобщо работещ емулатор за PS3 / Xbox 360. Доста клипчета има в нета ама така и не можах да открия..........
  • Дарение

• Добави ново...