Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Пробвах със други драйвери няколко версии на Sp flash tool сменях усб-та  изтеглих над 5 различни рома и пак грешката enable dram fail ERROR 4032

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Bifrons написа:

Пробвах със други драйвери няколко версии на Sp flash tool сменях усб-та  изтеглих над 5 различни рома и пак грешката enable dram fail ERROR 4032

Интересно какво значи затухлен?? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Интересно какво значи затухлен?? 

Затухлен в превод убит телефон 

Към автора, носите в сервиз да го флашнат ако е възможно разбира се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 минути, AAUUXX написа:

Затухлен в превод убит телефон 

Към автора, носите в сервиз да го флашнат ако е възможно разбира се. 

Ами така е като не му е направил шпакловка и не му е санирал дисплея. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Ами така е като не му е направил шпакловка и не ми е санирал дисплея/

Много си мислят, че като видят видео на някой  на индиец как си е сложил custom rom с последна версия на Андроид и си казват защо и аз да не го направя, резултата е тухла след това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Много си мислят, че като видят видео на някой  на индиец как си е сложил custom rom с последна версия на Андроид и си казват защо и аз да не го направя, резултата е тухла след това. 

Телефона си го използвах редовно за работа да звъня не сам  играл със него просто 1 ден му падна батерията сложих го на зарядно и повече не се включи беше забил до логот дадох го на 1 сервиз не знам какво са направили бяха ми казали че са го затухлили "Hard Brick" и ми казаха че иска нов андройд и това е .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Остави видеото. Нарочно коментирах за да се изразява човек правилно. Съвсем спокойно може  постващият да каже повреден телефон след .... еди каква си процедура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона не се включва не реагира дори не показва че батерията се зарежда  но като го свържа със компютъра   отчита го 

Остави видеото. Нарочно коментирах за да се изразява човек правилно. Съвсем спокойно може  постващият да каже повреден телефон след .... еди каква си процедура.

не съм правил никакви процедури нямам това свободно време да си играя на техник или хакер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bifrons написа:

Телефона си го използвах редовно за работа да звъня не сам  играл със него просто 1 ден му падна батерията сложих го на зарядно и повече не се включи беше забил до логот дадох го на 1 сервиз не знам какво са направили бяха ми казали че са го затухлили "Hard Brick" и ми казаха че иска нов андройд и това е .. 

Ако са го повредили в сервиза те трябва да го оправят. 

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Така е ама затухлен звучи по - яко 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Bifrons написа:

Телефона не се включва не реагира дори не показва че батерията се зарежда  но като го свържа със компютъра   отчита го 

не съм правил никакви процедури нямам това свободно време да си играя на техник или хакер

Нищо лично, но не казвай затухлен. По същия принцип когато постващ тема в раздела за хардуер със заглавие" щайгата ми не работи" го коментирам по същия начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Ако са го повредили в сервиза те трябва да го оправят. 

еми и аз това им казах но ме въртяха 1 месец уж днес уж утре оставили са го в ъгъла и там стой искам да го поправя и да го подаря на някой поне да му се нарадва той не ми е нужен без това 

Нищо лично, но не казвай затухлен. По същия принцип когато постващ тема в раздела за хардуер със заглавие" щайгата ми не работи" го коментирам по същия начин.

Добре извинявам се много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bifrons написа:

еми и аз това им казах но ме въртяха 1 месец уж днес уж утре оставили са го в ъгъла и там стой искам да го поправя и да го подаря на някой поне да му се нарадва той не ми е нужен без това 

Добре извинявам се много :)

Не говоря за извинение. Просто няма да те вземат сериозно. Това е като съвет от мен. Нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Bifrons написа:

Кажи им да го оправят или ще се обърнеш към КЗП, ако не го направят се обърни към КЗП. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, AAUUXX написа:

Кажи им да го оправят или ще се обърнеш към КЗП, ако не го направят се обърни към КЗП. 

Не ми се занимава със КЗП да се разкарвам назад на пред нищо няма да стане .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Bifrons написа:

Не виждам друг начин от този. Може в XDA форума да напишете тема, ако има някой който може да помогне и ако това е възможно разбира се. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Bifrons написа:

Как така не ти се занимава? Тези пари за телефона на улицата ли си ги намерил? След като телефона е бил в сервиз, от там трябва да са ти дали протокол с това, което са му правили, както и касова бележка. Ако не са - пускаш жалба в КЗП, ако няма и касова бележка - обаждаш се в НАП. Правят им проверка и ако наистина са в нарушение (което е много вероятно) ги затвярат и глобяват. Като се научат да работят както трябва, тогава ще са сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Raze написа:

Как така не ти се занимава? Тези пари за телефона на улицата ли си ги намерил? След като телефона е бил в сервиз, от там трябва да са ти дали протокол с това, което са му правили, както и касова бележка. Ако не са - пускаш жалба в КЗП, ако няма и касова бележка - обаждаш се в НАП. Правят им проверка и ако наистина са в нарушение (което е много вероятно) ги затвярат и глобяват. Като се научат да работят както трябва, тогава ще са сервиз.

нито касова бележка нищо не са ми дали днес пак отидох и ми казаха че са форматирали някакъв EMMC  не знам какво е и трябвало нов андройд да се качи  утре ще ходя до КЗП да подам жалба или до НАП

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.06.2019 г. в 17:43, Bifrons написа:

нито касова бележка нищо не са ми дали днес пак отидох и ми казаха че са форматирали някакъв EMMC  не знам какво е и трябвало нов андройд да се качи  утре ще ходя до КЗП да подам жалба или до НАП

Проблема ти е Форматиран EMMC много трудно се оправя  понякога не може освен ако имаш infinity box тогава ще успееш  апък грешката при Flash Tool означава че връзката е прекъсната със програмата това означава че нямаш никакъв ток във батерията  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...