Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. 

Имам този проблем с GTA 5 на GTX 1050 на Windows 10 pro 64 bit. Пробвах различни версии на драйвера и няма подобрение. Правих различни настройки от Nvidia Control Panel, но без резултат. 
Някой знае ли как може да се оправи ?

Благодаря предварително!  ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Долу е написано в коментарите:

Цитат

Jeridan 2 years ago

Welcome to the Club. There is no fix for many years.

Може да пробваш с максимални настройки и да смениш DX версията, да видиш дали ще има разлика, но като гледам няма оправяне. Пуснах и аз играта да видя за какво става въпрос и като се увеличи MSAA на x2 сякаш не се забелязва проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Kuncavia
      Здравейте,

Реших да започна тази тема, главно с въпрос дали тази карта, ще е съвместима с моето дъно. Честно казано, четох характеристики, параметри и на дъното и на картата, но капацитета ми не е достатъчен, за да определя дали тази карта ще тръгне или не. Дъното ми е ASUS P8H67-M PRO. Картата, днес пуснаха информация за нея Nvidia GeForce GTX 1050. Тук въпроса е дали картата ще се поддържа от  дъното ми или е изгубена кауза.
      Картата определено ми привлече вниманието, защото параметрите са и страхотни, а цената е е около 109$ за 1050 и 139$ за 1050 TI. Доверявайки се на параметрите от сайта на Nvidia, 1050 се оказва добър бюджетен ъпгрейд на GTX 750 TI, а версията 1050 TI, пък минава GTX 970, която карта втора употреба не може да се намери дори и на близка цена, на 1050 TI. Разбира се, това са само детайли и сметки, които се виждат с просто око. В дълбочина, не разбирам толкова и не мога да дам мнение, но една дискусия преди да я пуснат официално на 25.10.2016 г. ще е доста от полза за всички, които ще се заинтересуват от картата. Имайки в предвид, че в момента съм с GTX  570, то този ъпгред за мен ще бъде космически. Въпроса е дали няма да се наложи да подменя и дъното, което вече оскъпява бюджета.

Поздрави, 
    • от Slav Pompuluski
      Здравейте!Исках да попитам нещо относно бъдещата ми конфигурация.Та да кажа направо:Избрал съм за бъдещата ми конфигурация 
      Palit GeForce GTX 1060 Dual Fan за видеокарта и за процесор 
      Intel® Core™ i5-4460, 3.2GHz, Haswell, 6MB, Socket 1150, Box 

но,ми трябват други части разбира се.Та ще може ли да ми дадете възможно най-евтините добри части с които да допълня конфигурацията си?И с частите които (ако) ми дадете да мога да играя GTA 5,CS:GO...и бюджетът ми е 1500 но мога да дам и 1600!10X Благодаря предварително!Довиждане от мен и лек ден!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • от CuinTheSuN
      Здравейте
      Решил съм да си взимам нова настолна машина, защото на 3 годишния лаптоп върви само ЛоЛ.  
      Конфигурацията ще се ползва почти изключително само за игри, като главно ще се играе CS GO (на високи настройки), LoL(също на високи настройки) и GTA 5(поне на над-средни настройки). Хубаво ще е и някой от по-новите заглавия да вървят добре, ако не на средни, поне на по-ниски настройки. 
      Бюджета е 1300-1400 лв.(като е хубаво да не надминава 1400), като това не включва никаква периферия. 
      Като изискванията са процесора да е i5(ако е възможно) и да има поне 120гб SSD.
      Най-вероятно ще се взима от Никем, тъй като искам да е направо сглобен. Почти сигурен съм, че бих се справил и сам, ама не ми се експериментира. 
      Всякакви предложения са добре дошли. Благодаря ви предварително!
    • от osuper123
      Здравейте не разбирам много от компютри,но ако ми помогнете ще съм ви благодарен.Така аз искам силен геймърски компютър за силни игри като: Witcher 3,Gta 5,Far Cry 4.Ето и частите за компа:Nvidia Geforce GTX 960,8 gb Ddr3 1866mhz ram,Gigabyte GA-MA785GM-US2H дъно,4 ядрен процесор AMD Athlon II x4 630,Hard disk WD Green 1TB,захранване Stability Power 230V и компютърна кутия Aerocool Gt Advanced Black.
      Кажете ми дали частите са добри и ако не са кое да сменя за да играя игрите на 60 fps.
    • от Miroslav Chernev
      Предполагам доста от вас имате хакнат xbox за да не давате по 100 200 лева всеки път когато си харесате игра. Xboxa ми е хакнат но новите игри вече са по големи от 7 gб а дисковете на които се качват са по толкова та за тази цел трябва нова записвачка която аз нямам и искам да помоля който е от Варна и има възможност да ми качи новата GTA 5 ще му бъда много благодарен разбира се ще платя за услугата.
  • Дарение

• Добави ново...