Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Та така.. Здравейте казвам се Цвети на 12 години съм.. Проблемът ми е че съм много самотна... Имам най много 4-5 приятели и това са... Напоследък имам чувството че не съм важна за хората около мен.. Чувствам че съм самотна и някак си "задръстена" ако може така да се каже. Защо хората не ме харесват? Ии наскоро имам рожден ден. Не знам кой да поканя. Всъщност знам.... И то 4-5 човека😭😭 които са ми единствените приятели.. Др нямам....... Какво да правя? Моля някой да ме посъветва как да си намеря повече приятели!! Ии още нещо.... може ли да ми дадете малко идеи как да си празнувам рождения ден? Не искам на заведение защото е скучно. Не искам и с аниматор. А също и не искам да си празнувам вкъщи... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Петранка написа:

Та така.. Здравейте казвам се Цвети на 12 години съм.. Проблемът ми е че съм много самотна... Имам най много 4-5 приятели и това са... Напоследък имам чувството че не съм важна за хората около мен.. Чувствам че съм самотна и някак си "задръстена" ако може така да се каже. Защо хората не ме харесват? Ии наскоро имам рожден ден. Не знам кой да поканя. Всъщност знам.... И то 4-5 човека😭😭 които са ми единствените приятели.. Др нямам....... Какво да правя? Моля някой да ме посъветва как да си намеря повече приятели!! Ии още нещо.... може ли да ми дадете малко идеи как да си празнувам рождения ден? Не искам на заведение защото е скучно. Не искам и с аниматор. А също и не искам да си празнувам вкъщи... 

Имаш 5 приятеля, но не знаеш кой да поканиш???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като оставиш комп...и излезеш от вас..на много от зададените от теб въпроси ще намериш отговор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не те харесват, не можеш нищо да направиш. Тук няма тийнове, само големи хора. 

Знам какво беше по мое време, но сега е още още по-гадно да си тийн, сигурна съм. Изискванията от другите да си"готин" са още по-високи. Едното е да имаш много приятели(щом 4-5 не стигат), другото е да изглеждаш безупречно, да си отворена, да се хилиш като зелка  след всяка втора дума и след всяко изречение на другия в разговора. Да се обличаш модерно, да имаш скъп телефон... 

Ами, ти ги знаеш. Съветът ми е - ако някой ти казва нещо лошо, винаги му отвръщай. Ако ти посегне, бий го и ти. Ама с двойно повече злоба. Иначе ще станеш още по-смотана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Петранка написа:

Може да заведеш приятелите си на кино...това за р.д-то. Иначе - не бързай- 4,5 приятели са ти напълно достатъчи-стига да са ти верни. Естествено, че си важна за всички-просто не всички могат да го показват по начина, по който ти би искала. Мило момиче, не променяй себе си, за да се харесаш на другите! Чети книги, гледай филми, спортувай нещо, намери си хоби. Бъди себе си! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Петър Маврудиев написа:

приятелите са загуба  на време 

да си сам с мислите си е прекрасно в тишината .

Чуден съвет, няма що. Особено за подрастващ, дето връстниците му са социалния и най-важен живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 34 минути, Mediterranean написа:

Знам какво беше по мое време, но сега е още още по-гадно да си тийн, сигурна съм. Изискванията от другите да си"готин" са още по-високи

преди 34 минути, Mediterranean написа:

другото е да изглеждаш безупречно, да си отворена, да се хилиш като зелка

преди 3 минути, Mediterranean написа:

Чуден съвет, няма що

хъ, хъ
голем майтап
наистина ли си била толкус смотана ф училище, да се стараеш да се харесаш
ей на тоа свет, подмазвачите немът свършване...баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, дръндю написа:

хъ, хъ

голем майтап
наистина ли си била толкус смотана ф училище, да се стараеш да се харесаш
ей на тоа свет, подмазвачите немът свършване...баси

Къде съм казала, че някога съм се старала да се харесам!?!

Ти май още не си се събудил хубаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Mediterranean написа:

Къде съм казала, че някога съм се старала да се харесам!?!

добре де, кви са тия изисквания да си готин, какво значи туй според теб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

добре де, кви са тия изисквания да си готин, какво значи туй според теб?

Да си добре сложен, красив, слаб и с хубави дрехи.  Това е изискване номер едно от днешните(а и от някогашните) пуберляци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ай ся, нема да тръгне мърляво на училище я
:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎24‎.‎6‎.‎2019‎ г. в 0:41, Петранка написа:

Какво да правя?

Все още си малка. Послушай родителите си. Те са тези които да решат къде и как да отпразнуваш рождения си ден.

За приятелите - 4, 5 са ти достатъчни за момента ... може да им предложиш да доведат някой техен приятел, който сметнат. Един вид приятеля на моя приятел може да стане и мой приятел. Реално по този начин може би ще имаш вече 8, 10 приятели... ;) 

Успех!

п.п. Ако е минал деня - Честито на патерици ... :) И запомни - Не си самотна!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.06.2019 г. в 22:41, Петранка написа:

Не е важно колко човека имаш до себе си ,дори и да имаш 4 или 5 човека до себе си както казваш,ако те са истински и наистина ги е грижа за теб,защо трябва да се оплакваш.А това не мога да го разбера за рожденият ти ден не искаш в вас,не искаш на зеведение ,ами къде тогава ? Ти си на 12 ,чувстваш се самотна ,ти не си ,просто си въобразяваш,сигурна съм че имаш хора до теб които наистина те ценят и им пука за теб :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...