Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здездобрроец Ане си поръча телескопа и го чака. Ей този е:

https://www.levenhuk.bg/katalog/teleskop/levenhuk-skyline-travel-80/#more

Само не смятам да катеря планината нощно време, не ми се става жертва на мечка.

И знам какво е туй светлинно замърсяване, ама Берковица не ти е София.

Терасата ни е такава, че отпред и отстрани има дървета а отзад - малка постройка с две стаи, трети етаж де, но не съвсем като истински.

Тъй че няма светлинно замърсяване и не съм малоумна, че да не разпозная образите на Юпитер и Сатурн. Едната планета е огромна и на нея има голяма буреносно петно, другата има пръстени.

Намери си друг, на когото да се правиш на умник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anne написа:

Здездобрроец Ане си поръча телескопа и го чака. Ей този е:

https://www.levenhuk.bg/katalog/teleskop/levenhuk-skyline-travel-80/#more

Само не смятам да катеря планината нощно време, не ми се става жертва на мечка.

И знам какво е туй светлинно замърсяване, ама Берковица не ти е София.

Терасата ни е такава, че отпред и отстрани има дървета а отзад - малка постройка с две стаи, трети етаж де, но не съвсем като истински.

Тъй че няма светлинно замърсяване и не съм малоумна, че да не разпозная образите на Юпитер и Сатурн. Едната планета е огромна и на нея има голяма буреносно петно, другата има пръстени.

Намери си друг, на когото да се правиш на умник.

Еми успех звездоброец Ане! И да пуснеш снимки да се порадваме и ние ама да не се окаже че сме били прави и да ходиш по планините ? И не не се правя на умник ами съм чел доста и по астрономия ,пък и други с опит ти драснаха няколко поста ,ето ти малък поздрав "Космосът последната граница......."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...