Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Свалих това видео за програмата: http://free-intros-templates.blogspot.com/   Казва се 5-CAMTASIA 8 FREE MINIGUN INTRO TEMPLATE

Всъщност това е проект. Слагам го в програмата и звукът и надписите тръгват, но видеото го дава като черен екран.

Опитах различни варианти, но видеото си стои като черен екран. Въпросите ми са как са го направили да се показва така кодиран и как да го "подкарам" като нормално видео?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, ozic написа:

Свалих това видео за програмата: http://free-intros-templates.blogspot.com/   Казва се 5-CAMTASIA 8 FREE MINIGUN INTRO TEMPLATE

Всъщност това е проект. Слагам го в програмата и звукът и надписите тръгват, но видеото го дава като черен екран.

Опитах различни варианти, но видеото си стои като черен екран. Въпросите ми са как са го направили да се показва така кодиран и как да го "подкарам" като нормално видео?

Проект,който не тръгва в програмата!Този въпрос  е за сайта,от който е изтеглен.Те могат да си го поправят или кажат къде е грешката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не. Само видеото не тръгва. Направили са някаква шашма, но не мога да разбера каква. Всъщност видеото тръгва, но показва само черен екран. Хитри са те хитриии...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих това, което казваш, че има проблем и в архива има видео и аудио файл, които се отварят нормално с MPC-HC. Изтеглих и друг проект и също се отваря и гледа нормално клипа. Провери дали имаш нужните кодеци, ако не си инсталирай "k-lite mega codec pack" примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е MOV, инсталирането на QuickTime оправя проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mp4 e:

Video
ID                          : 1
Format                      : AVC
Format/Info                 : Advanced Video Codec

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разе, видеото се гледа нормално с видеоплейър, но когато го сложа в програмата - тогава не тръгва през нея. Мога да го редактирам, но ми дава само черен екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си настройките и се научи да работиш с този софтуер, щом ти трябва, както и с google:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройките си бяха такива, но все същият черен екран си стои. Не знам английски и затова не се справям добре с Гугъл както теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с camtasia 2019.0.1 build 4626 - april 29, 2019 64 bit и всичко се отваря и гледа нормално от този проект. Конфигурацията ми е в подписа. Пробвай да си обновиш версията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали бях с най-новите драйвери и ДиректХ, но ги актуализирах и двете. Сложих и най-новата версия на програмата и сега всичко е наред. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...