Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте търся програма която да разчита скрити букви зад тези звездички *** има ли таква която да покаже скритите букви зад тях ?
Става въпрос за пощата ми. Имах проблем с инстаграм при което ми пратиха код за потвърждаване на акаунта ми,но не помня цялата си поща смисъл имам накрая две цифри след името ми които нямам спомен какви са на потебителцкото име на пощата ми ,иначе паролата я знам. а на инстаграм ми изписва че кода е пратен на пощата ми но я скриват и е по този начин Имейл: m*******9@a**.bg има ли някакъв начин да разчета под звездичките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не знаеш само предпоследната цифра имаш два варианта:

- налучкваш с проба от 0-9

- пишеш писма на всичките варианти и гледаш от къде ти връща че такава поща няма

Между другото сигурен ли си, че пощата ти още съществува?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми доста време не е влизано в пощата сега и това се замислих че ако е изтрита и да налучкам цифрата ползата ще е никаква баси.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за да изтрие поща абв са 2 години - през този период логвал ли си се - а и виж как да смениш мела в инстаграм, не вярвам да няма функция за невалиден (хакнат) меил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пощата е от ноември миналата год. тогава я направих . Не ми дава друга опция само че ми пращат код с който да потвърдя че съм,аз на пощата. Понеже излезнах от профила си в инста и влезнах от друго устройство и при опита да влезна от там ми изписа това за потвърждаване че съм аз.... Май няма оправяне много ме яд сега нов профил явно 

Благодаря ви за отговорите. Мислех че има някоя програма която може да ми помогне но за съжаление няма 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си история и запаметени имена/пароли в браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Без умствен капацитет написа:

за да изтрие поща абв са 2 години - през този период логвал ли си се - а и виж как да смениш мела в инстаграм, не вярвам да няма функция за невалиден (хакнат) меил

Да да 2 години друг път, 3 месеца и чао.

наче има такива програми ама те четат докато пишеш, вече готов написан текст с въпросните звездички не мисля че има такова животно, щото звездичката си е звездичка в готовия текст трябва да софтуер за гадатели.

Или хвърляй боб или пробвай да си възстановиш паролата ползвайки телефонния си номер, така или иначе това е и предпочитания от социалните мрежи метод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.kaldata.com/софтуер/nirlauncher-91355.html

Точно на снимката е показано къде трябва да влезеш.Маркираш браузърът с които си ползвал пощата и ще видиш всички акаунти и пароли.

Програмата вече има парола на архива която е : nirsoft9876$

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо трябва да тегли целия пакет като може да ползва само bulletspassview

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...