Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!Искам да премахна шаблон на телефон,пробвах с factory reset,но не се получава,след няколко стъпки пак ми иска да направя шабло а,за да продължа .Мога ли чрез свързване с компютър да го преисталирам така че да се отключи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паролата за акаунта знаеш ли? Марка/модел на телефона? ROM-а фабричен ли е или custom?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефонът е самсунг ноте 8,истината е че нищо не знам и с този шаблон не мога да влезА никъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си намерил или откраднал телефона, по-добре го предай в полицията или върни на собственика!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм го откраднала естествено!Няма да обяснявам ситуацията,просто имам мужда от съвет,ако само с това можеш да помогнеш,благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да го премахнеш, освен ако не знаеш паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Raze написа:

Няма как да го премахнеш, освен ако не знаеш паролата.

Напротив,има как да се махне шаблона/паролата.Но ако е намерен/краден,не е желателно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма шанс, дори и да се флашне нов ROM, пак ще иска парола за акаунта, освен ако телефона не е рутнат и с къстъм ром.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Няма шанс, дори и да се флашне нов ROM, пак ще иска парола за акаунта, освен ако телефона не е рутнат и с къстъм ром.

Ами не бих казал.Миналият месец и на жена ми и на сина ми им разкарах шаблоните.Просто са се заиграли с телефоните от любопитство.Не препоръчвам на никой да слага безсмислените шаблони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без активиран debug mode или достъп до акаунта, не виждам шанс....освен ако не са с някой стар андроид <7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да не се лъжа,единия телефон е под 7 със сигурност,но ще трябва да проверя другия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако смяташ, че е против правилата на форума, може да пишеш на лично на авторката как да го направи. Има уж някакъв софтуер, който ми излезе като потърсих в гугъл, но трябва USB debugging.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен правилата,не знам дали се помага на некоректен потребител

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имах забравен шаблон за телефон и почнах ресет ,но ми се появи това. Как да продължа?

20190706_170116.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.07.2019 г. в 17:13, Bibka77 написа:

Здравейте.Имах забравен шаблон за телефон и почнах ресет ,но ми се появи това. Как да продължа?

20190706_170116.jpg

Това е Download Mode за флашване на нов андройд задържаш Home+power+volume Up тогава влизаш във Factory Menu от там връшаш фабричните настройки но след това ще изисква Gmail Account и ако там не го знаеш значи е краден или наменерен 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги има начин за премахване на FRP но трябват доста познания и четене ,за повечето телефони има инструкции .Но не е за всеки работа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Ивайло Димов написа:

Винаги има начин за премахване на FRP но трябват доста познания и четене ,за повечето телефони има инструкции .Но не е за всеки работа 

За самсунг премахването на FRP е много лесно ако имаш малко познания може и за 2,3 минутки да се премахне 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...