Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Дали тук е правилният избор за  тази тема не знам и  моля, за извинение ,ако съм нарушил правилата на форума .

Относно заглавието на темата искам да попитам какво означава:* Уеб  достъпа до сайта Ви е временно ограничен и още този профил е спрян*/ в случая моя/-става дума сайт за авто-любители прим.на определена марка автомобили  ?

В процеса на дискусия мога да кажа за кой сайт иде реч.  Може ли така  да бъде спрян  достъпът ми до сайт-  без мое знание?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питай администраторите на сайта. Ограничили са достъпа на акаунта ти. Може да пробваш да си направиш нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Raze написа:

Питай администраторите на сайта. Ограничили са достъпа на акаунта ти. Може да пробваш да си направиш нов.

не до акаунта ми  а въобще не се отваря страницата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излез от акаунта си и пробвай пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Raze написа:

Излез от акаунта си и пробвай пак.

Как да изляза като не мога да вляза- по всякакъв начин в началото още  излиза съобщение от Superhosting.bg Уеб :достъпът до този сайт е временно ограничен??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, dimal написа:

Как да изляза като не мога да вляза- по всякакъв начин в началото още  излиза съобщение от Superhosting.bg Уеб :достъпът до този сайт е временно ограничен??

Ами питай суперхостинг защо ти е спрян сайтът и ограничен профилът. Те имат права да го направят ако нарушаваш общите им условия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dimal написа:

Дали тук е правилният избор за  тази тема не знам и  моля, за извинение ,ако съм нарушил правилата на форума .

Относно заглавието на темата искам да попитам какво означава:* Уеб  достъпа до сайта Ви е временно ограничен и още този профил е спрян*/ в случая моя/-става дума сайт за авто-любители прим.на определена марка автомобили  ?

В процеса на дискусия мога да кажа за кой сайт иде реч.  Може ли така  да бъде спрян  достъпът ми до сайт-  без мое знание?

Може, когато не си си платил хостинга или домейна в срок. Това е най-вероятната причина за проблема, който си описал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Емил Костов написа:

Ами питай суперхостинг защо ти е спрян сайтът и ограничен профилът. Те имат права да го направят ако нарушаваш общите им условия.

Ok

Явно става дума за плащане никаква връзка но факт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, dimal написа:

Ok

Явно става дума за плащане никаква връзка но факт

Дори и така да е за което се съмнявам дълбоко!  Навсякъде  в сайт или др., първо те предупреждават след това наказват и т.н.

Все едно съм хакнат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне кажи кой е сайта, да видим дали проблема е само при теб. Може и да видиш дали сайта работи, примерно през този сайт:

https://downforeveryoneorjustme.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Raze написа:

Поне кажи кой е сайта, да видим дали проблема е само при теб. Може и да видиш дали сайта работи, примерно през този сайт:

https://downforeveryoneorjustme.com/

Да проверих  сайта работи проблема е само за мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и така да е за което се съмнявам дълбоко!  Навсякъде  в сайт или др., първо те предупреждават след това наказват и т.н.

Все едно съм хакнат 

Трябва да си предупреден. И нищо не пречи да им изпратиш запитване. Наскоро си мигрираха платформата и се обединиха с Host.bg. Може и от там да ти е проблемът, но аз само гадая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dimal, не смшташ ли, че е добре да ни дадеш най-подробна информация? Колкото по-нагоре в йерархията, толкова може да си правиш каквото поискаш. Най-горе са физическите собственици на мястото, къде се хоства сайтът. Под тях е клиентът, който плаща за услуга. Под него са потребителите. Дефакто суперхостинг имат 100% контрол над всичко и могат да (и го правят) да упределят условията. Могат да забранят на клиента да си управява собствения сайт, могат да му го изтрият. Дори могат да му го превземат. Ако и домейът е при тях - още по-зле. Също могат да банват адреси и цели мрежи. 

Та, защо не ни просветлиш потребител на сайта ли, "собственик" ли си? Също, в каква мрежа си? Да не си в някой счупен град и NAT мрежа и 1-2 домейна на доставчика? При подобни мрежи собствениците на ресурси често предпочитат бан на мрежата, защото е малка, а не да си играят на котка и мишка с пишлегарчета. Също, адресът зарежда ли ти го или и него не, както и домейна? Ако си "собственик", чел ли си правилата на хостинга? Нарушавал ли си ги?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подробно съм описал какви са проблемите по горе вж./Нито съм собственик, нито друг -обикновен потребител, клиент на сайт. Нито са се е плащали каквито и да е услуги досега, нито  съм нарушавал правилата на сайта  според мен разбира се. Опитах се да отворя уеб сайт и чета съобщение че достъпа ми е временно ограничен.  Ако мислите че не  сте запознати също -  молба:  да не  правим дебати! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подробно съм описал какви са проблемите по горе вж./Нито съм собственик, нито друг -обикновен потребител, клиент на сайт. Нито са се е плащали каквито и да е услуги досега, нито  съм нарушавал правилата на сайта  според мен разбира се. Опитах се да отворя уеб сайт и чета съобщение че достъпа ми е временно ограничен.  Ако мислите че не  сте запознати също -  молба:  да не  правим дебати! 

Шанс, брат. Дето се вика в БГ - покрай сухото гори и суровото. Може някой от мрежата ти да е мизерствал. Такива ситуции са идеална мотивация за теб. Турат ти бан - разбери на какво - ИП, Мак адрес, разделителна способност, браузер, часова зона и т.н.  и ги лекувай - смени си ги. Ако знаеш как. Има само една сила по-силна от забраните на администраторите на ресусрси - силата осъзнажаща с какво разполагат и могат. Класиката е да се "прекараш" в мрежата на Виваком (най-масова е), дали с ВПН, дали прокси.. За всяка болест има лек :))  Никой админ няма да блокира мрежата на Виваком (по финансови причини). 

Има и друго - ако си супер невинен с девствена съпруга - пиши им. Не си зъл Кали потребител, нямаш касова бележка за кондоми. Ебалият е виновен! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

a точно 

преди 14 минути, Masakra написа:

Шанс, брат. Дето се вика в БГ - покрай сухото гори и суровото. Може някой от мрежата ти да е мизерствал. Такива ситуции са идеална мотивация за теб. Турат ти бан - разбери на какво - ИП, Мак адрес, разделителна способност, браузер, часова зона и т.н.  и ги лекувай - смени си ги. Ако знаеш как. Има само една сила по-силна от забраните на администраторите на ресусрси - силата осъзнажаща с какво разполагат и могат. Класиката е да се "прекараш" в мрежата на Виваком (най-масова е), дали с ВПН, дали прокси.. За всяка болест има лек :))  Никой админ няма да блокира мрежата на Виваком (по финансови причини). 

Има и друго - ако си супер невинен с девствена съпруга - пиши им. Не си зъл Кали потребител, нямаш касова бележка за кондоми. Ебалият е виновен! 

А точно такъв коментар чакам  браво! Феноменален , як, уникален използвал си всички сиви клетки  точно в стила на държавичката ни!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, dimal написа:

a точно 

А точно такъв коментар чакам  браво! Феноменален , як, уникален използвал си всички сиви клетки  точно в стила на държавичката ни!!

Знам! Типично по български си установил, че някой ще ти каже къде да кликаш. Щото си роден в БГ и си велик. Уви - не. Дар от Господ е да ти каже някой, че трябва да кликаш! 

Дефакто подигравателно използвах "мека реч" да ти покажа колко ...... (многоточие) ти е въпросът... Според мен, 98 година премина модата на "борците"

Ти... Какво чакаш??? Да ти влезна у компа, да ти ви1дя инфото и дач реагирам ли? Или, ако не съм аз, да е другиго???? Все едно да пуснач обява във вестника - Жена ми се е*е с друг!

Ми, кфо да ти кажа освен - хвани го "май**му де*ва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде, философът международен! Дай повече инфо, че мирише на "мъз*а! Да не са те блокнали и от жалост да са ти оставили сайтът ъп, за CEO оптимизация? Или поне да не му я скапват. Ванга, лека и пръс, спомина се одавна. Та, дай повече инфо. Иамаме що-годе ИТ култура, та ни помогни. На мен ми мирише на написаното по-горе. Нещо си сгафил и са ти резнали достъпа, ама за твое добро (което не оценяваш) са ти оставили сайта да работи без администраторски достъп. Та, виж какво си мазал и се извини. Че могат да ти го потурчат тотално и като ти чета словоизлиянията - явно нямаш бекъп. Та... Явно женати.. Та, иди и речи: Жена, завий го да не истине! Какво си го разголила?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си оригинален 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.07.2019 г. в 12:45, Емил Костов написа:

Трябва да си предупреден. И нищо не пречи да им изпратиш запитване. Наскоро си мигрираха платформата и се обединиха с Host.bg. Може и от там да ти е проблемът, но аз само гадая.

ok!:super:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си просто потребител ами възможностите са доста :

Някой станал на криво мод/админ те е анатемосал, някъде нещо си написал и не се е харесало на някой от екипа, ако си с динамично IP някой който преди е ползвал текущото ти IP нещо е оцапал пейзажа а ти сърбаш попарата, може и самия сайт нещо да си има проблеми, щото щом като се отваря суперхостинг то значи че нещо има проблеми с услугата най вероятно.

Пробвай се с някой безплатен VPN например или пък дай тука линк да се пробваме и ние...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...