Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам нужда от Вашата форумна помощ, защото нито личния лекар, нито от НОИ могат да ми отговорят?!

Имам издадени болнични листове както следва:

- По чл. 6, ал. 4 от Наредба за медицинската експертиза са издадени болнични листове СЪС прекъсване в две предходни години и годината на боледуване – от 01.01.2017г. до 29.01.2019г./вкл./ за 173 календарни дни.

- По чл. 6, ал. 4 от Наредба за медицинската експертиза са издадени болнични листове БЕЗ прекъсване за периода от 26.09.2018г. до 29.01.2019г./вкл./ за 126 календарни дни.

( в тези 173 прекъснати дни влизат 126-те непрекъснати дни )

- От 30.01.2019г. съм се завърнал обратно на работа.

Колко дни болничен ми се полагат от Лекарска Комисия (преди ТЕЛК Комисия) до края на 2019г?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

не знам дали ще съм ти от полза с този пост
след получен инфаркт, ежемесечно  ходих на лекарска комисия за болнични и след 6 месеца ме предложиха за ТЕЛК
искам да кажа, че 6 месеца бях в болнични и че това зависи от лекарската комисия

пп

първите 45 дни ми бяха дадени от болницата, а останалите до 180 дни, от лекарска комисия

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само и единствено медицинско лице може да каже колко Ви е необходимо.

Да разбирам ли въпроса  - Колко болнични трябва да ми се платят? От кой и по колко?

Въпросните болнични заведени ли са при работодателя?

п.п. По ми се струва, че въпроса Ви е правен, а не медицински ...

http://www.noi.bg/legislationbg/ordinances/590-narpopdoo

http://www.noi.bg/en/benefits/benefits/100-nerabotosposobnost/1861-povn13

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...