Премини към съдържанието

Кой от двата празника според Вас е редно да се празнува?  

135 гласували потребители

1. 1. Кой от двата празника според Вас е редно да се празнува?

• Трифон Зарезан
        39
      • Свети Валентин
        26
      • и двата
        63

Препоръчан отговор

Значи ще се напия 2 пъти ;) Ти кажи само кога?

ОК ще кажа, но при условие да не пиеш като се видим или преди да се видим или след като се видим става ли или ие прекалено сложно?! :cheers:Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ОК ще кажа, но при условие да не пиеш като се видим или преди да се видим или след като се видим става ли или ие прекалено сложно?! :)Публикувано изображение

Хаха, аз по принцип не пия, така че няма да е никак сложно да не пия. Пия само на празници и по специални поводи и то винаги в умерени количества, а не прекалявам. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

..и то винаги в умерени количества, а не прекалявам. ;)

До тук добре.. похвално.

Аз пък се напих от любовна мъка по случай Трифон Зарезан :)

Та какво викаш, тигърчо? :whist::P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До тук добре.. похвално.

Та какво викаш, тигърчо? :whist:;)

Много буквално четеш писаното от мен. Под напих, никога нямам в предвид, че наистина съм се напил, а че съм пил алкохол! Понеже не употребявам алкохол, дори и 20 грама да изпия, аз пак викам, че съм се напил .... :P

А тогава ставаше пъпрос за 100грама уиски с 2 бучки лед :) за цяла вечер ....

Както вече писах - никога не прекалявам! :) Тоест след като съм пил мога да си тръгна като първият човек и да правя няколко неща едновременно (примерно да вървя и да дъвчам дъвка) ;)

А ... Казах, че на празници пийвам по малко ;)

Редактирано от tigertron (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хаха, аз по принцип не пия, така че няма да е никак сложно да не пия. Пия само на празници и по специални поводи и то винаги в умерени количества, а не прекалявам. ;)

Супир значе скоро ще е .... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тука нещо само за пиене говорите,дей либофта бре :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тука нещо само за пиене говорите,дей либофта бре ;)

А така! Питай ги! Че любовта не е ли по-важна от пиенето бе хора :) Хаха кви ги дрънкам и аз Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Те вървят ръка за ръка

Публикувано изображение

Редактирано от windmill (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази година бях на Св. Валентин. Любовта ме хвана и не ме пуска... :yanim: И като по закон...на 14 в 23.00 се скарахме с любимия, но в 23.08...бяхме многооооооо "скарани"....с дрехите ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз това се питам... Къде е любовта ... То като няма любов остава ... пиенето ... :speak::P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

To отдавна мина, ама аз все пак да се изкажа. Първо- никой не обичам, и няма смисъл да си изразявам любовта. Второ- отказвам алкохола, нямам и лозе, затова и не е уместно да се нарежа. Ама какво да прави човек в студените февруарски вечери. Ех, голям проблем е този ден. Да се чуди човек на какво да се посвети. След като в усилено търсене на по-нежна половинка потроших време достатъчно за отглеждане на цяла реколта кабарне, шмугнах няколко бутилки в дисагите и гас- към уговорената среща. Там - знайни и незнайни алкохолици, давещи мъката си от отсъствие на любов , в домашни и купешки субстанции. Тъжен е този ден. Вместо да празнуваме зарязването на лозата, на радоста от виното, ние се самосъжалявахме. Самосажъление, че не празнуваме другия празник. Самосъжаление че сме сами. Колко време припкат покрай нас засукане красавици, а ние само ги гледахме. Никой не отиваше да завърже социален контакт, никой не се престраши да направи дори една крачка към опознаването на "другия вид". Еми сами ще сме. Ще пием, ще псуваме, ще се бием. Няма любов на този свят. Проклет свети валентин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

To отдавна мина, ама аз все пак да се изкажа.

Първо- никой не обичам, и няма смисъл да си изразявам любовта.

Второ- отказвам алкохола, нямам и лозе, затова и не е уместно да се нарежа.

Ама какво да прави човек в студените февруарски вечери.

Ех, голям проблем е този ден. Да се чуди човек на какво да се посвети. След като в усилено търсене на по-нежна половинка потроших време достатъчно за отглеждане на цяла реколта кабарне, шмугнах няколко бутилки в дисагите и гас- към уговорената среща. Там - знайни и незнайни алкохолици, давещи мъката си от отсъствие на любов , в домашни и купешки субстанции. Тъжен е този ден. Вместо да празнуваме зарязването на лозата, на радоста от виното, ние се самосъжалявахме. Самосажъление, че не празнуваме другия празник. Самосъжаление че сме сами. Колко време припкат покрай нас засукане красавици, а ние само ги гледахме. Никой не отиваше да завърже социален контакт, никой не се престраши да направи дори една крачка към опознаването на "другия вид".

Еми сами ще сме. Ще пием, ще псуваме, ще се бием.

Няма любов на този свят. Проклет свети валентин.

Ще пропусна подписа ти и ще кажа две думи и аз :rolleyes:

Трудно е да се прецени французите какво обичат повече - виното или любовта.Свети Валентин е един от най - хубавите празници тук и се празнува подобаващо.Преди години мой познат, останал сам точно на този ден, вместо да удави с добро вино блясъка в очите, докато поглежда тъжно изящните момичета по улиците, отишъл и купил красиво скъпо украшение.Винаги казваше че едно бижу никога не е достатъчно, затова беше избрал нещо наистина скъпо.Вечерта в заведение видял танцуваща девойка и без предисловия и поднесъл кутииката, на която отдолу бил написан телефонния му номер.Едва тогава седнал и си поръчал бутилка вино в чест на влюбените.Днес той е женен за това момиче и имат прекрасен брак.

Французите са непоправими романтици.Търсят любовта навсякъде и вярват че я има.И я живеят.Живеят само когато има любов.Без самосъжаление, когато за малко я няма, без философстване, когато за малко я губят.Без критерии за нея, без очакване за фойерверки в главата и пеперуди в корема.И без претенции.

ivan_iliev3bg, сигурна съм че ако за момент престанеш да се питаш как изглежда тя, ще я видиш в целия и блясък. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

infinity1305 - живея в неромантична, гадна и долна среда - Студенски град. Според хората тук се намирала най-лесно любовта. Каде ти братче? Аз съм прагматик.Разнищвам света до суб-атомно ниво. За мен любовта са фойерверките в главата, пеперудите в корема. Не живея в романтичната франция, и живея без любов, години вече. И аз чакам любовта да се пръкне ненадейно(години вече), ама нейсе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

infinity1305 - живея в неромантична, гадна и долна среда - Студенски град.

Според хората тук се намирала най-лесно любовта. Каде ти братче?

Аз съм прагматик.Разнищвам света до суб-атомно ниво. За мен любовта са фойерверките в главата, пеперудите в корема. Не живея в романтичната франция, и живея без любов, години вече.

И аз чакам любовта да се пръкне ненадейно(години вече), ама нейсе.

Вземи една свещ и...нали знаеш нататък :rolleyes:

Ако се огледаш, сигурно ще видиш че има кого да обичаш, нищо че средата била неромантична.Най - ароматните цветове растели между тръните.Опитай, преди следващия свети влюбените. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еи сега превъртях наум всичките си познати, приятели, непознати - А бе пак няма кой да обичам(в момента). За това се оглеждам наоколо за намирането му(май е по-добре да е "и") - т'ва ОК. Ама много време гледам вече, пък нищо не виждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да ви е живо и здраво именцето и всичко най-най.

Блясък в очите да има и всичко да е №1 в живота ви.

Честит имен ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свети Валентин не е ли на 14 февруари?

Свети Валентин - празникът на любовта Публикувано изображение

Св. свещеномъченик Харалампий Магнезийски

10 Февруари

Именници: Харалампий, Харалампи, Валентин, Валентина.

Честит имен ден. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Свети Валентин не е ли на 14 февруари?

Това не е наш празник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

офф срам и позор.

Българи пък не си знаят празниците.

Валентина е на 10 февруари на мъченица Валентина,

а Валентин е на 14 февруари,

заради свети Валентин,

който между другото не е и православен празник,

а католически.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

офф срам и позор.

Българи пък не си знаят празниците.

Валентина е на 10 февруари на мъченица Валентина,

а Валентин е на 14 февруари,

заради свети Валентин,

който между другото не е и православен празник,

а католически.

infinity не е българка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

е благодаря де,чакаме си подаръците!

а почерпката? Публикувано изображение

Съжалявам,

не съм запознат с националността на infinity. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.