Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

SIM не е намерена ( Samsung Galaxy Note 9 )

Препоръчан отговор

Здравейте!

Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.

Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал ли да смениш местата на сим картите и да видиш дали пак ще го има проблема? Пробвай следващия път ако направи пак така да включиш самолетния режим и да го изключиш, вместо да рестартираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Raze написа:

Пробвал ли да смениш местата на сим картите и да видиш дали пак ще го има проблема? Пробвай следващия път ако направи пак така да включиш самолетния режим и да го изключиш, вместо да рестартираш.

Ще проверя, но ако ми изкачва немската карта пак няма да ми върши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може картата да е повредена, ако прави номера и като им смениш местата, ще е сигурно, че е от нея, а за 100% сигурност я тествай и на друг апарат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може картата да е повредена, ако прави номера и като им смениш местата, ще е сигурно, че е от нея, а за 100% сигурност я тествай и на друг апарат.

На Samsung Galaxy S9 Plus правеше същият проблем, може наистина да е от картата, утре ще ида и до виваком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, WhiteTooth написа:

На Samsung Galaxy S9 Plus правеше същият проблем, може наистина да е от картата, утре ще ида и до виваком.

Или проблемен чип или проблемни слотове на телефона. При мен за съжаление беше второто и телефонът отиде в коша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Емил Костов написа:

Или проблемен чип или проблемни слотове на телефона. При мен за съжаление беше второто и телефонът отиде в коша.

Още е в гаранция, платен в кеш, не се притеснявам дори да е 2рото. Стига да се разреши, че е досадно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WhiteTooth написа:

Още е в гаранция, платен в кеш, не се притеснявам дори да е 2рото. Стига да се разреши, че е досадно.

Тестваш картата на друг телефон. Ако там се държи нормално правиш рекламация. Ако и на другия телефон прави същото сменяш чипа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самолетният режим не помогна.

преди 1 час, Емил Костов написа:

Тестваш картата на друг телефон. Ако там се държи нормално правиш рекламация. Ако и на другия телефон прави същото сменяш чипа.

И на Samsung Galaxy S9 Plus, чисто нов правеше същият проблем, затова смених на Samsung Galaxy Note 9

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.07.2019 г. в 8:48, Raze написа:

След като картата е правила проблем на един телефон и след това го прави на друг, според теб къде е проблема??

Съжалявам за късният отговор, просто изчаках да видя дали проблема ще се появи отново за да не пиша напразни коментари.

Та, отидох до vivacom и им казах че картата ми прави проблеми, съответно след заплащане на такса от 6лв ми бе дадена нова SIM карта и ми казаха титуляра да се свърже с оператора, да продиктува номера и ще ми прехвърлят нещата на новата SIM карта.

Най-кратко казано, проблема се реши, вече 2-3 ден не ми е правило проблеми, благодаря за помощта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от bruce666
      Здравейте, искам да попитам как мога да открия функцията recycle bin във Samsung Galaxy M31. Намерих я за снимките но не и за приложението Notes, а искам да си възобновя едни бележки дето изтрих по грешка. Доста се рових и нищо не открих. Не намирам туториал за този модел специално за това в YouTube.

• от 5TarDimitrov
      Здравейте, как може да се възстонови изчезнал ИМЕИ на самсунг А22 след префлашване(пробвано е да се върне оригиналния софтуер). Или ако знаете сервизи във Варна, които се занимават с оправяне на софтуерни проблеми.
    • от l-8
      здравейте,
      преди няколко часа свързах нов ( на 10 дни ) samsung galaxy a12 с домашен комп чрез оригиналния usb-u кабел и успях да прехвърля файлове от компа на samsung-a. след това разкачих двете устройства и започнах да променям настройките на samsung-а. не мога да си спомня точно какво променях, но бяха доста неща. като резултат, при повторен опит да прехвърля файлове от компа на телефона, компът вече не 'вижда' телефона. флашките ги вижда, а телефона не го вижда на disks utility.
      спомням си, че променях настройки-поверителност-мениджър на разрешенията. изключвах разрешенията на различни приложения да правят някакви неща. не помня какво и къде точно променях, но резултата е налице - компа невижда телефона.
      някой знае ли, кои настройки трябва да са разрешени за да се получи връзката?
      версията на android e 11
    • от V_B
      Здравейте, искам да ви попитам как мога да премахна фокусните линии. Използвам Canon M50 заедно с Elgato cam link 4K. Виждам това, което се вижда на камерата на моят компютър, въпросът ми е как мога да направя, че да се вижда изображението без линии и т.н.

• от l-8
      здравейте,
      до колко процента е нормално да бъде заредена батерията на смартфон samsung непосредствено след получаване от куриера, т.е. до колко процента е нормално да е фабрично заредена? каква е практиката на samsung в това отношение? аз получих телефон с батерия на 63%.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване