Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте , дойде време да си сменя сегашния телефон ( Huawei mate 10 lite )  с нещо по-добро. Заделил съм едни 800 лв като за момента нямам възможност да добавя повече. Предпочитам телефона да е нов с гаранция , а не 2-ра ръка. Ще го използвам главно за сърфиране в интернет и социалните мрежи като ще ползвам често камерата и се надявам за тези пари да се намери нещо с добра такава. Тези дни гледах Samsung A70 и честно казано доста ме впечатли откъм характеристики. Не съм роб на някоя конкретна марката , така че съм отворен за всякакви марки стига да си заслужават парите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsunga-а е много добър избор има и корава батерия ,лично аз съм много доволен от моя А 5 ,въпреки ,че е стар модел .А 70 е перфектен избор .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, enforceR написа:

. Тези дни гледах Samsung A70 и честно казано доста ме впечатли откъм характеристики.  

Добър избор е това, определено.
Като нов модел има някои дребни проблемчета за отстраняване, но ще бъдат изчистени скоро с ъпдейти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах едно ревю на по-долния модел от този клас  - А50 , там човека каза , че пръстовия отпечатък реагира доста бавно понякога , което си е минус , но предполагам вече е поправен този бъг .. странното е , че не мога да намеря на А70 бг ревюта . :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има на руски ревю като това и други в youtube

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung правят действително добри телефони,  но задължително мини през оператор или технополис да го разцъкаш. И внимавай къде го поръчваш,  задължително преглед и тест преди плащане,  плюс обаждане до самсунг за проверка на имей кода.  На мен преди няколко месеца ми изпратиха нов телефон,  кодиран към Водафон Румъния,  добре че се заинатих да тествам преди плащане :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли споделил от къде си го поръчал , понеже в интернет попаднах на сайтове с цена около 100 лева по евтино от колкото в технополис да речем .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За конкретния случай не помня, някаква фирма в София беше,  но те са много, които продават на по ниски цени и пътечката предполагам е една и съща, защото всички работят с външен склад и всички продават разпечатани телефони. Аз телефон бих си купил само от официален партньор на марката, която съм избрал. В противен случай има риск да спестя 100 лв и да си купя мострен телефон , предложен като нов, което за мен  не е оферта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Michigan111 написа:

За конкретния случай не помня, някаква фирма в София беше,  но те са много, които продават на по ниски цени и пътечката предполагам е една и съща, защото всички работят с външен склад и всички продават разпечатани телефони. Аз телефон бих си купил само от официален партньор на марката, която съм избрал. В противен случай има риск да спестя 100 лв и да си купя мострен телефон , предложен като нов, което за мен  не е оферта.

Да купиш разпечатана кутия и кодиран  телефон си е само твои проблем, защото не си гледал регион и дали кутията е запечатана с лепенки от производителя преди плащане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно специално Самсунгите могат  да се префлашнат със ром за България не е проблем ,но човека се е бил прав да върне продукта .Лично аз с момента съм с ром SER  за Русия ,който не ми губи обхват както този за Източна Европа .Специално тази А серия новата е много високо качество ,нали няма как да се сравнява с флагмана S но аз А 70 го гледах в Ментел сигурно 20 минути .Адски бърза машина и батерията е голяма .Заслужава си определено .Самсунг правят последните си модели да се ъпдейтват 2 пъти мажарно ,моя излезе с 6.0.1 сега е с 8.0.0 ,така че в бъдеще ако има нов андорид 10 и 11 примерно вероятно ще е наличен за тези нови модификации .Дисплея им е страхотен просто.

Приятно съм впечатлен и от Xiaomi но като гледам рижавия орангутан как е настъпал китайците за сега е добре човек да се въздържа от тяхни неща .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, AAUUXX написа:

Да купиш разпечатана кутия и кодиран  телефон си е само твои проблем, защото не си гледал регион и дали кутията е запечатана с лепенки от производителя преди плащане.

Така е, да. Аз за това винаги говоря с продавача и искам гаранция, че кутията не е отворена,  а като пристигне ако е отворена я отказвам.  Другия момент е,че търговците слагат допълнително нови лепенки върху старите и много хора се лъжат, че е запечатана кутия,  а тя лепенката реално пада с поглед. Всъщност мисля,  че неразпечатани кутии са само при операторите и във веригите.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Michigan111 написа:

Така е, да. Аз за това винаги говоря с продавача и искам гаранция, че кутията не е отворена,  а като пристигне ако е отворена я отказвам.  Другия момент е,че търговците слагат допълнително нови лепенки върху старите и много хора се лъжат, че е запечатана кутия,  а тя лепенката реално пада с поглед. Всъщност мисля,  че неразпечатани кутии са само при операторите и във веригите.  

Във всеки магазин може да се пробута разпечатана кутия ако не си внимателен за това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...