Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Препоръчайте ми компютър.

Бюджет до 700лв.

Няма да се играят игри. Ще се ползва за браузване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитор имаш ли, ако да точен модел.

Някакви други остатъчни компоненти от настолна машина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, LostDragon написа:

Здравейте,

Препоръчайте ми компютър.

Бюджет до 700лв.

Няма да се играят игри. Ще се ползва за браузване.

Монитор имате ли?Каква ОС смятате да ползвате?!Пишете по-подробно,защото ако имате монитор и компа се използва само за леки задачи-интернет,филми музика няма никакъв смисъл да харчите 700 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитор  също ще се купува, но по-късно.

Разполагам с хард 320гб, който ще се ползва

и предпочитам някакво малко ссд.

Ще се ползва уин 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как ще ползваш закупения сега компютър без монитор?

Аз бих изчакал с покупката!

Примерна количка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, plamen_petrov_80 написа:

Примерна количка.

Малеееее,знам че падат цените на паметта и т.н. но не съм очаквал,че 16 гб рам може да са  113лв,гледах,гледах,нали няма някаква грешка?:cantbelieve:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Слави Маринов написа:

Малеееее,знам че падат цените на паметта и т.н. но не съм очаквал,че 16 гб рам може да са  113лв,гледах,гледах,нали няма някаква грешка?:cantbelieve:

Грешка винаги може да има ... аз избирам от това което виждам.

4GB се взема за около 30 лв. значи 4х30=120 лв. двойно по-малко материали, значи може да е вярно 113 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, plamen_petrov_80 написа:

4GB се взема за около 30 лв. значи 4х30=120 лв. двойно по-малко материали, значи може да е вярно 113 лв.

Хмммм,това е по-малко от преди бума на цените,когато рамтта беше пак евтина.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е само за браузване, спокойно може да се мине с някоя маркова машина втора ръка за 300-350 лева, а с останалите пари да се вземе някой хубав монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отделеното време.

Харесах предложената от  plamen_petrov_80 конфигурация.

Дайте ми съвет и какъв монитор да си взема за около 200лв, за да ги поръчам заедно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, arestant написа:

Добре, но с какво твоя подбор е по-добър от моя? Не се заяждам, не претендирам, че моя избор е по-добър, просто аргументи.

Ето така може да стане ако трябва да има по-голямо SSD - количка - дали могат да изпълнят поръчката ще си каже търговеца, а иначе с части от няколко магазина как предлагаш да станат нещата?

Със спестените пари от системата може да се вземе монитор над 200 лв.

Повечето търговци имат връзка помежду си и ако един компонент го няма на сайта им съм 99,9% сигурен, че за да направят цялостна система ще направят всичко възможно за да го намерят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- от наличието на твърд диск, който ще се ползва, предположих асемблиране от автора; или изчаква някой друг ден да го впишат в никем и готово

- с какво по-добро: със zen2

- повече от 1080p ips монитор няма да е и в двата случая (горе има 75хц такъв)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, arestant написа:

с какво по-добро: със zen2

Специално тези 2 процесора с вграденото видео(3200g и 3400g) са почти пълно копие на предишните и разликите са найстина минимални и  реално няма как да се усетят,особено за това ,за което ще се ползва компа!За сметка на това са по-скъпички,особено като се има предвид,че на предното поколение точно сега пък и падат цените...........:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Слави Маринов написа:

Специално тези 2 процесора с вграденото видео(3200g и 3400g) са почти пълно копие на предишните и разликите са найстина минимални и  реално няма как да се усетят,особено за това ,за което ще се ползва компа!За сметка на това са по-скъпички,особено като се има предвид,че на предното поколение точно сега пък и падат цените...........:)

При падане на цените идва и 2400г

- за 2200г срещу 3200г: 14 срещу 12 мм, zen срещу zen+ (поправка, не е zen2) ядро„ по-висок бууст, по-висока честота на графиката -  не е от значение за ежедневка, прав си

.. но на цялата сума какво пести: ако не се навие на стара маркова машина, има опцията за 3200г

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, arestant написа:

но на цялата сума какво пести: ако не се навие на стара маркова машина, има опцията за 3200г

Аз бих взел 2400g,вместо 3200,разликата им е 20тина лева вече,2400 се намира за 237лв!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, LostDragon написа:

Дайте ми съвет и какъв монитор да си взема за около 200лв, за да ги поръчам заедно.

У дома стои в кашона съвсем нов монитор Филипс 23.5 инча /1080п , има всички входове ( DVI). Ще спестиш пари, ако се обадиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...