Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз доколкото разбрах, ще стартират с първия пач с просто по добра графика. След това на етапи ще вадят пачове, като за сега не е планувано да се стигне до WOTLK. Щяло да има някакви нови неща, но не ми е ясно какви. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Trendafil 2 написа:

в една друга игра го направиха същото

пълен провал  беше 

Коя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера си говорех с един абе защо тази 15 годишна игра товари кажи речи като нови игри. И мисля, че е прав - точно защото е стара и калпаво написана. Реално не се вижда особена разлика между примерно уоу от 2006-та и последния пач.

Говорим си за добра машина, GTX 1080ti, сравнително нов модел Intel, един от последните + 32 GB RAM. Резултата в Даларан е малко над 100 FPS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ти каза че ще стига до WOTLK  или къде го чете ? До колкото знам ще има някои неща от по-горни версии, но няма да са неща които ще променят геймплея и т.н. Например, хора които не носят cloth , няма да могат да нийдват и т.н. До колкото знам същите инстанции на класик ще пускат малко по-различни итеми с по-добри статсове и тактиките ще са различни. Ти за графиката си споменал , общо взето това е. Мисля че ще е много добре, много хора почват заради носталгията от миналото. Яко пвп из всички земи, изнасяне на градове, райдове продължаващи часове и т.н. Играта си беше много трудно в началото и нищо общо с новите версии. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...