Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Пичаги. Дясната тонколата на хитачито се прецака падна и намотката как да я рязглобя и да я залепя намотката тя даже се скъса при изваждането от магнита. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Roskata966 написа:

Пичаги. Дясната тонколата на хитачито се прецака падна и намотката как да я рязглобя и да я залепя намотката тя даже се скъса при изваждането от магнита. 

Нови колони пичага. Това ти е единственото спасение. Пък на мен ми казаха, че си заминал за Англия да береш ягоди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичага кат напъваш волумето много така става, нов високоговорител ти е нужен, този няма какво да му направиш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не може да се намери същия високоговорител трябва да се сменят и двата за да свирят еднакво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичаги може и  да стане колоната ако не,ще търсия такава 

преди 11 часа, Колев60 написа:

Нови колони пичага. Това ти е единственото спасение. Пък на мен ми казаха, че си заминал за Англия да береш ягоди!

Не е вярно кои го е казал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичага не се занимавай с глупости, ами си купувай два нови говорителя със същите показатели и размер и да се приклюцва трагедията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Из битака ще си намери и оригинални ама той мисли че е лесно да си направиш говорител. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, bulljo написа:

и да се приклюцва трагедията.

преди 12 минути, AAUUXX написа:

че е лесно да си направиш говорител. 

Тц, зорлем искате да убиете на човека, безсмисления, неуморен труд и желание.

преди 20 минути, AAUUXX написа:

Из битака ще си намери и оригинални ама

Айде, намерете такива, аз ще му направя подарък, само да знам, че ще намери удоволетворение и всички около него. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Meri Meri написа:

Айде, намерете такива, аз ще му направя подарък, само да знам, че ще намери удоволетворение и всички около него. :) 

Ще намерим ама не помня дали бяха 13см или 12см, няма да намери удволетворение, веднага ще се появи друг проблем за решаване. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Ще намерим ама не помня дали бяха 13см или 12см, няма да намери удволетворение, веднага ще се появи друг проблем за решаване. 

Ако не се появи ще си го създаде сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Ще намерим ама не помня дали бяха 13см или 12см.

Ще се уточните се с Пичагата. Разбира се, ако се съгласи де.

преди 2 минути, AAUUXX написа:

няма да намери удволетворение, веднага ще се появи друг проблем за решаване. 

Подозирам, ма да опитаме. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичаги намерих друг говорител обаче не знам колко вата и колко ома вкарах го в кутията но свири по слабо от другата колона 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато намериш два еднакви си бутни малко баланса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Roskata966 написа:

Пичаги намерих друг говорител обаче не знам колко вата и колко ома вкарах го в кутията но свири по слабо от другата колона 

Какви писания просто нямам думи...

1. Не знаеш колко ома е изнамереният високоговорител. Има си уреди измерват и съпротивление и не са никак скъпи. Всеки който се занимава със ремонти на техника има мултиметър.

2. Без да знаеш колко вата е чудото си го монтирал и свързал. Ако е бил някой изгорял даващ на късо си рискувал да изгориш усилвателя(ако няма защита).

Чудно е какво правят хората да спестят някой лев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ice_lion__01 написа:

Какви писания просто нямам думи...

1. Не знаеш колко ома е изнамереният високоговорител. Има си уреди измерват и съпротивление и не са никак скъпи. Всеки който се занимава със ремонти на техника има мултиметър.

2. Без да знаеш колко вата е чудото си го монтирал и свързал. Ако е бил някой изгорял даващ на късо си рискувал да изгориш усилвателя(ако няма защита).

Чудно е какво правят хората да спестят някой лев.

Пичага не боиса усилвателя няма да изгори щот съм му давал на късо но не изгаря. Отново. Колоната която съм сложил в момента  успях да разчета единствено колкото. Ома. Е 4 ома но ватовете не можах  защото надписа се е заличил. А за моите тонколони на касетофона. Са. 5w и 2,8 ома това пише и на двете тонколони ако някои успее да ми намери една ще черпя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Roskata966 написа:

Пичага не боиса усилвателя няма да изгори щот съм му давал на късо но не изгаря. Отново. Колоната която съм сложил в момента  успях да разчета единствено колкото. Ома. Е 4 ома но ватовете не можах  защото надписа се е заличил. А за моите тонколони на касетофона. Са. 5w и 2,8 ома това пише и на двете тонколони ако някои успее да ми намери една ще черпя.

Търсиш из битаци, онлайн базари и olx и ще си намериш говорители, макар още да не ми е ясно защо се занимаваш с тва хитачи и вместо да го правиш го чупиш като едни активни колони за 30-40лв ще звучат пъти по - добре от него. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам две бройки тонколони от същия касетофон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, hristo58 написа:

Аз имам две бройки тонколони от същия касетофон

Ти си му ИСТИНСКИЯ и най обичан донор на Пичагата.  Тръгвай към...Еконт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Колев60 написа:

Ти си му ИСТИНСКИЯ и най обичан донор на Пичагата.  Тръгвай към...Еконт!

Само да каже,веднага му ги пращам.

Имам доста стари чудесии,ама нямам време да си играя с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Пичаги да питам нещо. 

Преди малко,гледах един клип,в YouTube един си направи говорител от подръчни средства и за намотка използва от моторче за касетофон дали става.че на мен не ми се вярва да стане. Обаче стана говорителя свирна. Някои да ми каже как така ще стане от намотката на моторчето говоритела да свири. Някои да каже аз не мога да си обясня.

Редактирано от Roskata966 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичага!

Ти остави YouTube , ами погледни какво има в Замунда на XXL. Там са моторчетата и намотките за говорителите. Свирят, та се късат. Стига си се занимавал с тези стари бръкми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Колев60 написа:

какво има в Замунда на XXL.

Не е ли XXX?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ice_lion__01 написа:

Не е ли XXX?

Да, точно. Но ХХХ е за отличниците, а Пичагата все още не се е наредил при тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Roskata966 написа:

Пичаги да питам нещо. 

Преди малко,гледах един клип,в YouTube един си направи говорител от подръчни средства и за намотка използва от моторче за касетофон дали става.че на мен не ми се вярва да стане. Обаче стана говорителя свирна. Някои да ми каже как така ще стане от намотката на моторчето говоритела да свири. Някои да каже аз не мога да си обясня.

Ако успееш да направиш високоговорител аз ще съм ти клиент да ми направиш два JBL да си свиря. 

Виж има клипове и за Free energy още по - голяма далавера е това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичага, всеки може да поправи някакъв говорител. Въпроса е този говорител след ремонта да върши работа не по зле от нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...